Chystám změny na blogu

Současný stav mi přestává vyhovovat, takže přecházím od myšlenek ke konkrétním plánům. Blog dostane nový vzhled a měl by být aktualizován častěji. Sice jsem si to říkal už někdy v dubnu, ale nebyl jsem schopen to dodržet. Teď se ve mně hnulo svědomí, materiálu mám hodně, je nutné „jen“ najít čas. Budu se snažit, aby se témata příspěvků střídala a každý si našel něco. Osobně věřím, že změna vzhledu bude změnou koncepční, která blogu pomůže.

Abych nebyl žgrt, zmíním krátce, že přicházím na chuť nové vlastnosti WordPressu, kterou jsou revize článků. Text se ukládá průběžně, krom toho můžu článek uložit sám. Důležitá vlastnost je verzování – tedy možnost vrátit se k minulé verzi článku. Chce to trochu přemýšlení, ale funguje to.

Revize článku

Revize článku

Porovnání jednotlivých verzí

Porovnání jednotlivých verzí


Vizuální porovnání jednotlivých verzí

Vizuální porovnání jednotlivých verzí

Podobné čtení

Mikroplatby pomocí Flattr.com – jak zaplatit... Je to prostě dobrá myšlenka: Když všichni...sdílíme odkazy, nálady, žebříčky, statistiky a trendy, proč nesdílet taky...peníze? Co tomu brání? Nic, je to taky soušl [social]. Flattr vám to nabídne: nabijte si účtík a utrácejte. V...malém - mikroplatby jsou trendy a když zjistíme, jak  na ně, zbohatneme. My,...co nabízíme obsah.
Jak mi jde podnikání v půlce roku 2016 Nedávno jsem psal v článku - počkat.... to bylo začátkem roku! Ougfhrd! To už je zase půl roku pryč?! No jo, letí to....Událo se toho hodně, tak jsem se přiměl k tomu, že za sebou zanechám zase pár vět....Hodnotit svou práci je totiž pro budoucnost docela praktické a hlavně to není...černobílé.