O mně

vlastimil ott 2018

Jsem Vlastimil Ott. Bydlím v Opavě, pocházím ovšem z jihomoravských Novosedel, jedné z největších vinařských obcí. V Opavě jsem vystudoval obor Čeština-němčina na Slezské univerzitě. V desátých letech jsem učil, ale skončil jsem s tím v roce 2007.

Spolu s týmem lidí v mé firmě WP-admin.cz s.r.o. nabízíme údržbu WordPress webových stránek. Jsem linuxák a fanoušek open source, občas ho školím, naposledy pro firmu OKSystem (2018, 2019).

Publikační činnost, historie

Napsal jsem množství článků o Linuxu a OpenOffice.org/LibreOffice, vyšly převážně v těchto médiích:

Spolupracoval jsem jako autor a korektor na knihách Ivana Bíbra:

Napsal jsem knihu o LibreOffice Writer.

Lektorská činnost

Během poslední dekády jsem organizoval (třeba WordPress konference v Opavě), podílel se na organizaci nebo se účastnil mnoha konferencí, workshopů, seminářů. Netrpím trémou a jsem zvyklý komunikovat se studenty či publikem. Aktivně školím (už nepřednáším tak často jako dříve), zejména open-source aplikace a jejich nasazení. Považuji se za učitele a lektora, je to činnost, která mě naplňuje a přináší mi radost.

For English speaking SEO marketers: please don't waste your and my time a do NOT offer me your SEO services. I'm absolutely not interested. This is a personal blog for my Czech audience. Thank you.

Informace o vás

Jak se s vámi mohu spojit? Tyto informace se uloží v administraci webu.


Jak vám mohu pomoci?

Pokud máte dotaz, nabídku spolupráce nebo cokoliv jiného, napište. Buďte konkrétní, uveďte třeba adresu webu, kde řešíte nějaký problém.


Stověžatá

4 komentáře u „O mně“

  1. Pingback: Už se blíží příprava na maturitu a psaní slohových prací, ale jakou si vybrat a jak jí napsat ? | SchoolTime.cz
  2. Pingback: Jak správně napsat řadové číslovky, víte to ? | SchoolTime.cz
  3. Pingback: Pokud byste chtěli…mohli byste psát „byste“ správně | SchoolTime.cz

Komentáře nejsou povoleny.