Projekty

Pomáhám firmám nasazovat software. Ten jim ušetří práci, čas a peníze, případně peníze také vydělá.

Služby pro WordPress

wordpress-logo-hoz-rgbWordPress nepoužívám jen pro vytváření nějakých blogů. Umím na něm postavit aplikace, upravit pluginy, vzhled a celkově zajistit a vylepšovat jeho chod.

Podrobněji k WordPressu na této stránce.

Historie

Aplikace pro správu informací (CRM), ukončeno

eviko450x160Stál jsem v čele týmu, který vyvinul malou a efektivní aplikaci pro správu informací o klientech, příležitostech a podobných. Nyní aplikaci prodávám firmám, podnikatelům a neziskovkám. EviKon je CRM pro malé organizace a firmy. Podobně jako v případě projektového přístupu platí i zde, že nasazením získáte pořádek v datech, uvidíte nové možnosti a v důsledku zefektivníte práci své firmy.

ProKontroly, ukončeno

Online aplikace pro firmy, které provádějí u svých zákazníků různé zákonem určené kontroly. Software ProKontroly jim pomáhá s evidencí, dokumentací a vykazováním kontrol. Aplikace je hotová, funkční podle zadání a používá se naostro v jedné firmě.

Projektové řízení, ukončeno

Logo RedmineDokážu do vaší firmy nasadit software pro projektové řízení Redmine a zaškolit vaše spolupracovníky. Zjistíte, jak může být software přínosný – ušetří vám spoustu obtížné agendy, získáte nové rozhledy a ušetříte čas a peníze.

Kancelářský balík LibreOffice

Logo LibreOffice

Na konci roku 2014 vyšla moje kniha věnovaná LibreOffice Writer. Pokud hledáte lektora LibreOffice, zkuste mě oslovit.

 

[button type=“warning“ link=“/kontakt/“ size=“lg“]Kontaktujte mě [/button]