Odborník na WordPress

Redakční systém WordPress používám již mnoho let. Naučil jsem se ho nejen aktivně využívat pro blogování, ale pochopil jsem také, jak funguje a jak ho lze upravit podle konkrétních potřeb. Od roku 2015 vytvářím a vedu tým pod značkou WP-admin.cz.

Potřebujete pomoc s WordPressem?
Volejte  Volejte +420 587 407 757 nebo pište na pomoc@wp-admin.cz, reagujeme ihned.

Co s WordPressem dokážeme?

Stál jsem za vývojem mnoha webů coby vedoucí týmu a kodér HTML/CSS. Rozumím struktuře šablon a pluginů, umím je upravit, dokáži vybrat, nastavit a přeložit libovolný modul. Vím tedy, co mám chtít a dokážu spolupracovníky vést k cíli. Nabízím vám se svým týmem služby, které se týkají tohoto skvělého redakčního systému:

 • opravíme vám rozbitý WordPress,
 • nastavíme jeho funkce nebo šablonu,
 • přeneseme celý web na jiný hosting,
 • odvirujeme zasažený web a zabezpečíme ho,
 • postaráme se o provoz vašeho webu,
 • vytvoříme vám pluginy podle zadání,
 • zaškolíme vás a vaše spolupracovníky – osobně, přes Skype nebo pomocí online kurzu.

 

Informace o vás

Jak se s vámi můžeme spojit? Tyto informace se uloží v administraci webu.


Jak vám můžeme pomoci?

Pokud máte dotaz, nabídku spolupráce nebo cokoliv jiného, napište.Blog o WordPressu
Na webu Co umí WordPress najdete

 

Zkušenosti a práce pro zákazníky

hledámbyt.com, katalog

Jakub Švarc (dříve hledambyt.com)

Pan Švarc je pražský realitní makléř, jemuž jsme přepracovali web s využitím konceptu See – Think – Do – Care. Programoval jsem katalog nemovitostí, vytvořil jsem šablonu odvozenou z Avady, kterou web používá. Různé aspekty webu stále vylepšujeme. Web konvertuje hlavně pomocí formuláře (zájemci o pronájmy).

blog Oty Halbicha

Cestovatel Ota Halbich

Pro cestovatele a fotografa pana Halbicha jsme připravili WordPress ve dvou jazykových mutacích, web jsme zabezpečili a zvýšili jeho rychlost s ohledem na šablonu, která pracuje s velkým množstvím fotografií. O web se trvale staráme, zatímco je pan Halbich na cestách.

e-shop se svítidly Lumizo

E-shop se svítidly Lumizo.cz

Kompletní příprava e-shopu na adrese Lumizo.cz. Grafický návrh byl velmi decentní, aby vynikly fotografie designových svítidel. Nasadili jsme WooCommerce včetně platební brány, upravili jsme chování a vzhled šablony (např. karta produktu je zcela odlišná od běžného vzhledu, obrázky svítidel v jiné barvě odkazují na podobná svítidla, přidali jsme další karty produktu atd.).

web Hofmann Bohemia

Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o.

S firmou spolupracujeme již nějakou dobu, provedli jsme restart magazínu Gastrotip.cz a postavili jsme zcela nové firemní stránky na adrese hofmann.cz. Ty jsou připraveny jako síť webů (multisite) pro budoucí jazykové mutace.

Kódování šablony na míru
Kódování šablony na míru

ABRA FlexiBee

Pro firmu FlexiBee jsem kódoval jeden web v roce 2014; ten však nebyl použit, protože společnost se spojila se společnosti ABRA a začal se budovat web nový. Na tom jsem se podílel jako hlavní kodér šablony, kterou jsem postavil na Twitter Bootstrap.

Oprava různých chyb na MojeCukrovka.cz
Oprava různých chyb na MojeCukrovka.cz

MojeCukrovka.cz

Na webu MojeCukrovka.cz jsem řešil problémy s nefunkčními pluginy, které před lety vznikly na míru, problémy s přihlašováním, vzhledem a výkonem. Prováděl jsem exporty a importy databází, opravoval je, zvyšoval výkon webových stránek.

Úprava formuláře a rozhraní pro správu školení
Úprava formuláře a rozhraní pro správu školení

Audatex

Pro společnost Audatex jsem upravoval tři weby – Audatex.cz, Audatex.sk a anglickou variantu webu běžící na https://www.audatex.cz/en. Přepracoval jsem nefunkční formulář pro přihlášku školení, rozhraní a procesy pro správu školení  v redakci a provedl jsem mnoho dalších drobných, ale důležitých úprav. Jejich součástí byla také migrace na jiný hosting, úpravy databází apod.

Pro správu školení jsem napsal vlastní plugin s nastavením, upravil jsem šablony stránek (HTML, CSS, jQuery) a také jejich obsah.

Moderní web Global-Cards.eu
Moderní web Global-Cards.eu

Global-Cards.eu

Global-Cards.eu je webový nástroj pro propagaci plastových karet a generování kontaktů na zájemce o nákup (lead generation). Programoval jsem šablonu včetně kalkulačky, dozoroval jsem napojení na CRM. Šablona je responzivní a obsahuje množství typových stránek podle obsahu, který se má zobrazovat. Zajišťoval jsem také správu hostingu (ve Velké Británii) a nastavení domény.

WP-admin.cz: Pomoc s WordPressem

Pokud hledáte specialisty na WordPress, obraťte se na WP-admin.cz, máme hodně zkušeností. Kontakt je možný prostřednictvím adresy pomoc@wp-admin.cz nebo telefonicky +420 587 407 757.

Informace o vás

Jak se s vámi můžeme spojit? Tyto informace se uloží v administraci webu.


Jak vám můžeme pomoci?

Pokud máte dotaz, nabídku spolupráce nebo cokoliv jiného, napište.


8 komentářů u “Odborník na WordPress

 1. I na českém internetu existují podvodné stránky, kam se záměrným nekalým účelem jistí lidé, ( vždy anonymové ), dodávají cíleně-záměrně nekorektní informace, které jsou jednak nezákonné a jednak s cílem poškodit na cti vybranou osobu.
  Co proti tomu lze dělat ?? Je nějaká možnost „nabourat se“ do takového serveru a danou stránku vymazat ?
  Mě se jedná nyní o server Exotopedia, kam neznámý podvodník za účelem roznesení pomluv a ponížení lidské důstojnosti, uveřejnil nepravdivé, polopravdivé a další lstivé informace, aniž se oběť může jakkoliv tomu bránit. (!)
  Je nějaká pomoc ? Jaká ? (( jsem starý člověk, v počítačích málo sběhlý, a neumím se proti tomu bránit )).

  Děkuji za odpověď, případně vaši pomoc. Kolik taková „práce“ vymazání těchto podvodných stránek ( které jsou vyloženě na žalobu k soudu…, bohužel víme, jak soudy jsou pomalé a těžkopádné ) u Vás stojí.
  Děkuji, slunce v duši

  Josef Navrátil , j_navratil@volny.cz , tel 731 419 414

 2. Nabourat se podle mě nejde, už fakt, že něco takového poptáváte, je dost zvláštní. Exotopedie je nadsázka a jistý druh humoru a pokud jste se tam dostal, musel jste na sebe hodně upozornit. Nezbývá, než se s tím smířit, nic jiného mě nenapadá.

 3. zdravim,
  objevil se problém.
  Nahrál jsem si novou šablonu a po spuštění se objevilo toto:

  Fatal error: Call to undefined function wp_get_theme() in C:ComplexWeb­Serverhttp_doc­swordpresswp-contentthemesaf­fiinccustomi­ze.php on line 6

  problém je v tom že se nemůžu dostat do administrace a šablonu vyhodit, pořád se zobrazuje jen toto. dík za každou radu

 4. Dobry den,

  zacinam s wordpressem. Zvolil jsme si sablonu dazzling. tato sablona https://colorlib.com/dazzling/ nabizi vlozeni textu do uvodniho obrazku jak je zde uvedeno v zelenem a sedem boxu. Nejsem schopny text do teto sablony vlozit, napada Vas prosim nejake reseni? velmi dekuji

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest