Skorozimní openMagazin 09/2009 – 70 stránek čtení o softwaru zdarma

openMagazinZ množství kvalitních článků na 70 stranách si můžete vybrat recenzi Opery 10 nebo GNOME 2.28, reportáž z přednášky Marka Shuttlewortha, reportáž z Mozilla MozCamp v Praze nebo novinky v OpenOffice.org 3.2. Ale to není zdaleka vše, deváté vydání je opět velmi pestré. Magazín si můžete zcela zdarma stáhnout.

AbcLinuxu.cz

LinuxEXPRES

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

  • Zajímavé programy 80
  • Zajímavé programy 81

Posterus.sk

Root.cz

Klepnutím magazín stáhnete

Podobné čtení

Jak využívají čtenáři RSS kanály webových magazínů... Liberix, kde pracuji, provozuje nebo spravuje několik webů. Pro...vyhodnocování návštěvnosti používáme Google Analytics, pro vylepšování pak...Webmaster's tools (kromě toho používáme další software Googlu, např. Aplikace nebo...Picasa...Web). Zajímalo mě, jakou měrou používají naši čtenáři RSS kanály.
Jsem proti standardizování OpenXML Před chvílí jsem podepsal petici proti standardizaci paskvilu jménem OpenXML. (Navedl...mě Lukáš...a Martin.) Nejsem natolik don Quijote, abych nevěděl, že to samotný proces asi moc...neovlivní, ale naděje umírá poslední. Opravdu nechci, aby se tento zmršený formát...stál noční můrou na dalších deset let - podobně jako doc. Takže pokud vám to...něco říká, podepište se taky, protože...budoucnost je v Open Document...Format, který už byl za ISO normu prohlášen. Microsoft se pouze snaží udržet...trh, který si získal balíkem Microsoft Office. Nic proti němu - ale do budoucna...prostě musí podporovat ODF. A uživatelé mu to musí dát najevo...