Skorozimní openMagazin 09/2009 – 70 stránek čtení o softwaru zdarma

openMagazinZ množství kvalitních článků na 70 stranách si můžete vybrat recenzi Opery 10 nebo GNOME 2.28, reportáž z přednášky Marka Shuttlewortha, reportáž z Mozilla MozCamp v Praze nebo novinky v OpenOffice.org 3.2. Ale to není zdaleka vše, deváté vydání je opět velmi pestré. Magazín si můžete zcela zdarma stáhnout.

AbcLinuxu.cz

LinuxEXPRES

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

  • Zajímavé programy 80
  • Zajímavé programy 81

Posterus.sk

Root.cz

Klepnutím magazín stáhnete

Podobné čtení

Pokud upravujete dokumenty nebo ladíte web, použív... Píšeme knihu o OpenOffice.org a používáme v...dokumentu styly na všechno možné (fakt to mám rád, skvěle se s tím pracuje).  Jako...autor jsem donucen je používat opravdu přesně, není tam prostor na chybu. Jenže i...když mám styly rád, jak si pojistit, že jsem někde nenechal styl Výchozí nebo Tělo...textu, které mají jiné odsazení a působily by problémy?
Vyhledávací stroje v Konqueroru Používám jako webový prohlížeč Konqueror, zprvu jsem se bál, že mi svým...komfortem nenahradí Firefox, ale nahradil. Přešel jsem hlavně kvůli provázanosti,...která se mi fakt hodně líbí. Po kliknutí na emailovou adresu se automaticky otevírá...okno KMailu, který...používám. Konqueror je skvělý program.

Pin It on Pinterest