Letní vydání openMagazinu 5/2010 ke stažení

Letní openMagazin je tu a my doufáme, že si ho stihnete nahrát do netbooku nebo mobilu, abyste nám po návratu z dovolené napsali, co se vám líbilo, nebo nelíbilo. Obsahuje množství článků, recenzí, návodů a také několik případových studií – píšeme o tom, jak školy používají OpenOffice.org.

Máte námět na článek? Napište nám. O vaši odezvu velmi stojíme.

Magazin si stáhněte klepnutím na obrázek

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

  • Open source a linuxové prohlížeče v květnu 2010

CsTug

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.sk

Root.cz

Podobné čtení

Softwarové projekty Mandriva Linux a OpenOffice.or... Wikipedia...říká, že fork() je v informatice speciální systémové...volání [...] Jeho vyvoláním vznikne z rodičovského procesu nový proces (potomek) tak, že se...aktuální proces rozdvojí na dva identické procesy (s různými PID) a běh programu...pokračuje dalším příkazem ve dvou vzájemně nezávislých větvích. Slovo...fork se používá také pro označení situace, kdy se vytvoří kopie nějakého...běžícího projektu. Nevytvoří se sama, obvykle jsou hybateli lidé, kteří nejsou...spokojeni s průběhem či vývojem.
Nemoc posledních dní A nejen dní, ale i zápisů. Člověk je hodnocen očima jiných a moje ješitnost se...ozvala s připomínkou, že podle posledních zápisů v blogu vypadám docela děsně....Stále něco kritizuji, furt se mi něco nelíbí, s něčím nesouhlasím, vůči...lecčemu mám vyhraněný až hraniční názor. Prostě prudič.