Elektronický časopis o open source softwaru: openMagazin 07/2010

Stáhněte si openMagazinRozsáhlé číslo openMagazinu, které má přes 110 stran, prezentuje témata z open source, která vás zaujmou. Přináší novinky o linuxových distribucích, programech a různých hračkách. Recenze nových verzí, návody k zajímavým programům. Stahujte, vše je zdarma.

Těšíte se na Firefox 4.0? Máme pro vás pár podrobností. Nebo vás zajímají tipy a triky pro Thunderbird3? OpenOffice.org disponuje širokou škálou různých rozšíření a vy se můžete s některými z nich seznámit. Na podzim čeká kancelářský balík povýšení na verzi 3.3 a jeho uživatelé se mají opravdu na co těšit. Pojďte si přečíst, co bude nového.

Ani na média se nezapomnělo. Můžete nakoupit hudbu přes internet nebo se seznámit s univerzálním programem na fotky, s GIMPem. Nakreslit si můžete myšlenkovou mapu nebo vytvořit seznam lidí a filtrovat je mnohými způsoby. Příznivci TeXu si rádi přečtou o jednom z jeho následníků – LuaTeXu. Na závěr se seznámíte s tabletem SmartQ V7 se třemi operačními systémy.

Podpořte openMagazin

I když je openMagazin zdarma, nevyroste sám na poli, ani ho nevykouzlíme. Za jeho výrobou jsou desítky hodin tvrdé práce mnoha lidí. Proto vás chceme požádat o finanční příspěvek. Podpořte openMagazin a pošlete alespoň sto korun na účet 2100055120/2010. Do poznámky uveďte, prosím, své jméno, chceme vám potom poděkovat. Vaši podporu skutečně potřebujeme. A děkujeme za ni už teď.

Stáhněte si vydání openMagazinu 7/2010!

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

CsTug

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenMoko.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.sk

Root.cz

Klepnutím stáhnete openMagazin 7/2010

Podobné čtení

Office servisní a distribuční láká z firem peníze,... Do redakce OpenOffice.cz nám píší rozhořčení uživatelé kancelářského balíku...OpenOffice.org, že jim přišla faktura na cca 2500 Kč od firmy Office servisní a...distribuční. Ta po nich tuto částku požaduje, ačkoliv si firmy nic neobjednaly ani...žádných služeb nevyužily. Podle mně dostupných informací se tedy jedná o pokus o...podvod. Lidé, kteří fakturu obdrželi, by měli podat trestní oznámení a...samozřejmě nic neplatit!
Jak se popasovat s výhodami služeb Googlu na jedné... Přemýšlím o tom stále víc a častěji a...nenacházím jasnou odpověď. Protože je naivní ji chtít, obracím se aspoň na...publikum, abych zjistil možné pohledy na věc. Lukáš přešel na Blogger od Googlu, což mě...překvapilo. Myslel jsem si, že má proti podobnému softwaru zásadní výhrady (kdysi...je měl vůči WordPressu). Jenže tímto krokem přiživil mé otazníky.