Elektronický časopis o open source softwaru: openMagazin 07/2010

Stáhněte si openMagazinRozsáhlé číslo openMagazinu, které má přes 110 stran, prezentuje témata z open source, která vás zaujmou. Přináší novinky o linuxových distribucích, programech a různých hračkách. Recenze nových verzí, návody k zajímavým programům. Stahujte, vše je zdarma.

Těšíte se na Firefox 4.0? Máme pro vás pár podrobností. Nebo vás zajímají tipy a triky pro Thunderbird3? OpenOffice.org disponuje širokou škálou různých rozšíření a vy se můžete s některými z nich seznámit. Na podzim čeká kancelářský balík povýšení na verzi 3.3 a jeho uživatelé se mají opravdu na co těšit. Pojďte si přečíst, co bude nového.

Ani na média se nezapomnělo. Můžete nakoupit hudbu přes internet nebo se seznámit s univerzálním programem na fotky, s GIMPem. Nakreslit si můžete myšlenkovou mapu nebo vytvořit seznam lidí a filtrovat je mnohými způsoby. Příznivci TeXu si rádi přečtou o jednom z jeho následníků – LuaTeXu. Na závěr se seznámíte s tabletem SmartQ V7 se třemi operačními systémy.

Podpořte openMagazin

I když je openMagazin zdarma, nevyroste sám na poli, ani ho nevykouzlíme. Za jeho výrobou jsou desítky hodin tvrdé práce mnoha lidí. Proto vás chceme požádat o finanční příspěvek. Podpořte openMagazin a pošlete alespoň sto korun na účet 2100055120/2010. Do poznámky uveďte, prosím, své jméno, chceme vám potom poděkovat. Vaši podporu skutečně potřebujeme. A děkujeme za ni už teď.

Stáhněte si vydání openMagazinu 7/2010!

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

CsTug

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenMoko.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.sk

Root.cz

Klepnutím stáhnete openMagazin 7/2010

Podobné čtení

Rok Linuxu a svobodného softwaru Dospěl jsem k názoru, že rok Linuxu a svobodného softwaru obecně je právě ten...letošní. Čekáme na něj už dlouho, domnívám se, že jsme se dočkali, aniž si to...uvědomujeme. Změna nenastala naráz, ale postupně, přirozenou evolucí. Proč si to...myslím?
Časopis o svobodném softwaru openMagazin můžete po... Elektronický časopis...openMagazin vydává Liberix, o.p.s. společně s mnoha portály, které přispívají...svými nejlepšími články. Vychází od ledna 2009, takže letos oslavil dva roky...existence (toto letí). Na skutečné oslavy ale nebyl čas, měli jsme tolik práce, že...jsme lednové i únorové číslo vydali se zpožděním. Ale na druhou stranu Michal...Hlavatý zásadně navýšil hodnotu časopisu.

Pin It on Pinterest