Elektronický časopis o open source softwaru: openMagazin 07/2010

Stáhněte si openMagazinRozsáhlé číslo openMagazinu, které má přes 110 stran, prezentuje témata z open source, která vás zaujmou. Přináší novinky o linuxových distribucích, programech a různých hračkách. Recenze nových verzí, návody k zajímavým programům. Stahujte, vše je zdarma.

Těšíte se na Firefox 4.0? Máme pro vás pár podrobností. Nebo vás zajímají tipy a triky pro Thunderbird3? OpenOffice.org disponuje širokou škálou různých rozšíření a vy se můžete s některými z nich seznámit. Na podzim čeká kancelářský balík povýšení na verzi 3.3 a jeho uživatelé se mají opravdu na co těšit. Pojďte si přečíst, co bude nového.

Ani na média se nezapomnělo. Můžete nakoupit hudbu přes internet nebo se seznámit s univerzálním programem na fotky, s GIMPem. Nakreslit si můžete myšlenkovou mapu nebo vytvořit seznam lidí a filtrovat je mnohými způsoby. Příznivci TeXu si rádi přečtou o jednom z jeho následníků – LuaTeXu. Na závěr se seznámíte s tabletem SmartQ V7 se třemi operačními systémy.

Podpořte openMagazin

I když je openMagazin zdarma, nevyroste sám na poli, ani ho nevykouzlíme. Za jeho výrobou jsou desítky hodin tvrdé práce mnoha lidí. Proto vás chceme požádat o finanční příspěvek. Podpořte openMagazin a pošlete alespoň sto korun na účet 2100055120/2010. Do poznámky uveďte, prosím, své jméno, chceme vám potom poděkovat. Vaši podporu skutečně potřebujeme. A děkujeme za ni už teď.

Stáhněte si vydání openMagazinu 7/2010!

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

  • Open source a linuxové prohlížeče v červenci 2010

CsTug

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenMoko.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

  • Program hnb – Hierarchical NoteBook
  • Novinky ze světa otevřených kapesních počítačů

Posterus.sk

Root.cz

Klepnutím stáhnete openMagazin 7/2010