Procházka mezi poli, žně nad Opavou

Na konci července, v nejhorším vedru, jsme se s Frantíkem vydali na procházku za Opavu. Hledal jsem nové perspektivy a snad jsem i nějaké našel, uvidíme v jiné roční době. Momentálně jsme zastihli traktor a „bezdomovce“ bydlící v bunkru. Polsko co by granátem dohodil…

Podobné čtení

Prázdniny ‚007 v obrazech Zítra bych šel do práce, kdybych ještě dělal ve škole. Při té příležitosti...jsem vykopíroval z mobilu pořízené fotky a protože jsou děsné úžasné a super...kvalitní, jako správný narcis je musím dát na web. Takže hlavní postřehy z toho,...co jsem zažil o "prázdninách".
Cestujte po světě pomocí panoramatických záběrů mě... Google si dal záležet, aby uživatelstvo nabylo dojmu, že jeho Google Earth a Google...Streetview je jedinečná a děsně nákladná technologie a že jen a pouze Google je...technicky a ekonomicky schopen dopravit vám na monitor nádherné prostorové fotky...města, kde jste v životě nebyli (nebo kde naopak žijete). Tak tomu se říká...marketing, milé děti. Existuje spousta jiných služeb (stránek, projektů), které...vás provedou světem, aniž byste museli zvednout zadek.

2 komentáře u “Procházka mezi poli, žně nad Opavou”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest