Novosedelské sklepy v burčákové sezóně

Letos jsme vinobraní v Novosedlech nestihli, přijeli jsme až v říjnu, v době, kdy burčáková sezóna pomalu končila. Najít a koupit burčák byla výzva na skoro dvě hodiny – nedá se ani říct, že by lidi byli kdovíjak ochotní, byť to o sobě tvrdí.  Nakonec jsme burčák na chuť koupili, byl dobrý. Vzniklo pár fotek, předkládám aspoň sklepy. Nefotil jsem speciálně ty zavřené – zavřené byly skoro všechny.

Pokud byste chtěli přijet na víno nebo příští rok na hody či vinobraní, rodiče nabízejí ubytování v soukromí.

Podobné čtení

Přistání v Tel Avivu, snídaně u Středozemního moře... V Tel Avivu jsme přístáli o půl třetí (mezitím se posunul čas o hodinu vpřed) a...čekali jsme druhou část přijímací procedury, kde hrozí také to, že vás vrátí....Ovšem celník mrknul na pasy, položil čtyři obecné otázky ("husband and wife") a...popřál pěkný zážitek v Izraeli.
Babiččino údolí Prázdniny jsou od toho, aby se výletovalo, takže náš další výlet směřoval do...míst, které každý Čech moc dobře zná alespoň z literatury. Muhaha, to byla...nadsázka... 😉 Pokud si pamatuju, tak jsem v Ratibořicích...dosud nebyl, i když památník zná asi opravdu každý.

2 komentáře u “Novosedelské sklepy v burčákové sezóně”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest