Novosedelské sklepy v burčákové sezóně

Letos jsme vinobraní v Novosedlech nestihli, přijeli jsme až v říjnu, v době, kdy burčáková sezóna pomalu končila. Najít a koupit burčák byla výzva na skoro dvě hodiny – nedá se ani říct, že by lidi byli kdovíjak ochotní, byť to o sobě tvrdí.  Nakonec jsme burčák na chuť koupili, byl dobrý. Vzniklo pár fotek, předkládám aspoň sklepy. Nefotil jsem speciálně ty zavřené – zavřené byly skoro všechny.

Pokud byste chtěli přijet na víno nebo příští rok na hody či vinobraní, rodiče nabízejí ubytování v soukromí.

Podobné čtení

Novosedelské vinobraní 2008 Počasí sice nepřálo, ale na zábavnost Novosedelského vinobraní 2008 to nemělo...zas takový vliv. Déšť byl sice nepříjemný, ale člověk si zvykne, že chčije...zrovna tehdy, když chce být venku (a druhý den, když už má jiný program, jako...např. odjezd, je hezky).
Vyšla další verze hry Berušky (taky pro Linux) Hra vyvíjená na Fedoře, prodávaná pro platformu Windows a vydaná také jako open...source. To jsou Berušky II, jejichž nová verze právě vyšla....V oboru se nepohybuju a ani ho nesleduju, ale vypadá to jako milá hra, která je - pokud...dobře rozumím - založena na proncipu Sokobanu ("skladníka"), který šoupe bednami,...aby se dostal ze skladiště. Berušky jsou ve 3D, anglicky Bugs Escape 3D. [caption...id="attachment_3150" align="aligncenter" width="450" caption="Zdroj...https://anakreon.cz/images/b2screens/scr1.jpg"][/caption]

2 komentáře u „Novosedelské sklepy v burčákové sezóně“

Komentáře nejsou povoleny.