Počítačová snídaně v Opavě – hledáme termín

Rozhodl jsem se uspořádat snídani pro lidi, kteří se věnují IT a žijí v Opavě a okolí. AKTUALIZACE: DATUM VYBRÁNO.

Datum konání je stanoveno na středu 13. 11. 2013, přihlášeno je 5 lidí. Pokud se chcete zúčastnit, dejte mi vědět, s více lidmi nepočítáme – stůl bude pro šest.

Chci se s vámi seznámit a spolupracovat. Aktuálně hledáme termín pro první snídani, kde se také bude mluvit o opavském coworkingu, který mnoha lidem chybí. Uvidíme, jak se nám setkání povede, počítám s ním, že se může konat pravidelně (nebo ne – prostě podle zájmu).

Takže postup:

  1.  Vyplňte návrh termínu
  2. Hlavně přijďte! 🙂
  3. (Mezitím nějaké instrukce a placení, ale to až bude víc jasno.)

Dnes je pátek, hlasování bych chtěl uzavřít v neděli, pokud bude alespoň osm lidí. Pošlete dál, pls

Podobné čtení

Jak jsme v Opavě připravovali konferenci o WordPre... Napadlo mě to už před časem, ale až v červnu jsem si řekl, že čas nazrál a je...vhodná doba začít organizovat podzimní konferenci o WordPressu. Za roky v Liberixu...mám nějaké zkušenosti s organizováním podobných akcí i lidí, takže jsem si...řekl, na co to vlastně čekám?
Noční bouřka v Opavě / Night storm in Opava Publikováno přes Flickr.com. Noční bouřka v Opavě /...Night storm in Opava, originally uploaded by plastique. Nasekal jsem množství...fotek, ale povedla se opravdu jen tahle jedna. Asi dělám něco blbě a měl bych ty...činnosti optimalizovat. 🙂