Počítačová snídaně v Opavě – hledáme termín

Rozhodl jsem se uspořádat snídani pro lidi, kteří se věnují IT a žijí v Opavě a okolí. AKTUALIZACE: DATUM VYBRÁNO.

Datum konání je stanoveno na středu 13. 11. 2013, přihlášeno je 5 lidí. Pokud se chcete zúčastnit, dejte mi vědět, s více lidmi nepočítáme – stůl bude pro šest.

Chci se s vámi seznámit a spolupracovat. Aktuálně hledáme termín pro první snídani, kde se také bude mluvit o opavském coworkingu, který mnoha lidem chybí. Uvidíme, jak se nám setkání povede, počítám s ním, že se může konat pravidelně (nebo ne – prostě podle zájmu).

Takže postup:

  1.  Vyplňte návrh termínu
  2. Hlavně přijďte! 🙂
  3. (Mezitím nějaké instrukce a placení, ale to až bude víc jasno.)

Dnes je pátek, hlasování bych chtěl uzavřít v neděli, pokud bude alespoň osm lidí. Pošlete dál, pls

Podobné čtení

Kfjeten totálně mimo čili blackout neboli out of b... Květen minul tajak chvilka, kdy si přebíráte výplatní pásku a těšíte se na to,...až se do ní podíváte. Šlo to rychle, ale bylo toho dost. Někdy v únoru jsem si...naivně stanovil, že "každý den jeden zápis". Muhaha. Ani cvrk. VAROVÁNÍ: množství...fotek, únavná délka, nemá cenu to číst. Sebereflexe.
Dnešní foto: Opava, Krnovská Dneska jsem zase fotil po Opavě, tohle je jedna z...fotek, které považuji za zdařilé. Podvečerní světlo má skutečně hodně do sebe... Publikováno přes Flickr.com, adresa fotografie: Krnovská. Nafotil jsem...toho víc, fotky budu dávat hlavně na Flickr, sem začnu konečně dávat nějaké...odkazy. Teď mě napadá, že jsem vlastně dlouho nenapsal nic o foťáku... 🙂 No co, učím se.

Pin It on Pinterest