Záznam přednášky, kde představuji svůj způsob organizace času a práce pomocí softwaru

Pro portál RVP.cz jsem 5. listopadu 2014 vedl webinář Software pro organizaci času a řízení projektů, v němž jsem mluvil o tom, jak využívám pro plánování myšlenkové mapy a jak program Zim wiki.

 

Záznam webináře

 

Tento multimediální soubor je umístěn v modulu AudioVideo na Metodickém portálu RVP.CZ pod licencí CC-BY-NC-ND

Prezentace

Podobné čtení

Vytvořte si rychle myšlenkovou mapu pomocí služby ... Možná si říkáte, že myšlenkové mapy jsou cosi z...psychologie nebo je to nějaké novátorství, které vás nezaujme. A nebo naopak...myšlenkové mapy znáte a využíváte. Mně osobně vadí, že během celé dlouhé...školní "služby" jsem se nesetkal ani s pojmem "myšlenková mapa", nemluvě o tom, že...by ji některý učitel vědomě použil.
5+1 varování: Jak si zabránit v realizaci nových n... Mám v tom docela praxi. Něco mě napadne, nějaký nový projektík. Sepíšu si...základní body pro aspoň teoretické ověření, že to není blbost, načrtnu cíle a...obchodní model, odhadnu náklady termíny a...nakonec to skončí tak, že mám akorát víc práce. Chci vás varovat - nechte si své...nápady pro sebe a než je začnete realizovat, hodně dlouho přemýšlejte a...nedělejte následující věci.