Oni se mě chtějí zbavit!

Přistěhovali se před rokem a hned začali dělat změny. Za zády mi navrtali na zeď nějaké držáky a věšáky, pozvali nějaké cizí velké, kteří to tady všechno zabalili do velkých sáčků a pak po nich stříkali barvou, kterou mám vpředu. O ale to nejhorší mělo teprve přijít.

Když šla velká s malou a malým ven, tak ten malý pak při návratu do mě kopal a bouchal mě ručičkama a křičel na velkého, který zůstal za zády. Ten dělal, že neslyší a pak že nemůže najít klíč a pak že to nejde odemčít a… No zkrátka neměli mě rádi, od počátku to bylo patrné. 🙁

A pak to přišlo.

Velký s velkou a malýma odjeli pryč a přišla jiná velká. Pak přišli jiní cizí velcí, ale neměli sáčky ani barvu.  Dělali kolem mě randál a pak mě vypojili! 😯 Postavili mě prostě vedle a přinesli jiné dveře. Ach! Moje místo zaujala nějaká tlustá příšera, nějaká honóra s dlouhým zvláštním klíčem a chromovou klikou. Mě postavili k velkému do rohu a úplně mě přestali potřebovat!

Přitom jsem v nejlepším věku a ráda bych se ještě někde otáčela. Chcete mě? Prosím, odvezte si mě z toho hrozného místa! :‘-( Takhle aktuálně vypadám.

Poznámka VO: Prosím vás, jestli někdo v bytě snesete hysterické dveře, tak si pro ně přijeďte. Telefon na mě je 778 140 250. Opava. Nějaké peníze chtít budu, dohodněme se.

 

Podobné čtení

Vlak ve stanici Opava východ   Jedno zimní ráno, když jsem jel do Olomouce. Vlak měl zpoždění, protože...Jeseníky. Ale podařilo se udělat pár pěkných fotek...  
Bujarý víkend na trase Opava-Ostrava a zpět Tak k nám dojeli bráchanci, aby nás potěšili svou přítomností - po několika...letech.