Jak ve WordPressu přidat podkategorii

Kategorie neboli rubriky lze organizovat stromově, takže některé z nich mohou být podřízené (s ty podřízené mohou mít další vrstvu podřízených).

Přidání podkategorie je snadné. V administraci se jedná o položku Příspěvky > Rubriky. Zde stačí zadat jméno nové kategorie a jako rodiče vybrat již existující jinou kategorii. Lze samozřejmě zvolit Žádná, potom je nová kategorie v první úrovni a nemá žádnou nadřazenou. Ve výpisu rubrik vidíte ty podřízené s pomlčkou na začátku.

Tip

Používejte popisek rubrik, pomůže vám při SEO čili zlepší nalezitelnost této stránky. Trošku, trošičku, ale SEO je práce malých krůčků… 
Jak vytvořit podřízenou rubriku
Jak vytvořit podřízenou rubriku

 

Zajímají vás podobné tipy a triky? Čtěte můj blog Co umí WordPress, dozvíte se víc!

Chci více o WordPressu  

Podobné čtení

Technické změny na blogu Ano, mí věrní čtenáři, právem mi vytýkáte, že tu není co číst. Taky mě to...štve, ale je to tím, že mám hodně práce, dávám si trochu letní oraz a materiálu...k publikování je až moc - než stihnu vybrat, už se mi kupí další. Takže to, co...mám, budu vydávat zpětně. Bude to hlavně téma výletování a cestování, ale také...pár jiných, techničtěji zaměřených příspěvků.
Jak jsme v Opavě připravovali konferenci o WordPre... Napadlo mě to už před časem, ale až v červnu jsem si řekl, že čas nazrál a je...vhodná doba začít organizovat podzimní konferenci o WordPressu. Za roky v Liberixu...mám nějaké zkušenosti s organizováním podobných akcí i lidí, takže jsem si...řekl, na co to vlastně čekám?