Jak ve WordPressu přidat podkategorii

Kategorie neboli rubriky lze organizovat stromově, takže některé z nich mohou být podřízené (s ty podřízené mohou mít další vrstvu podřízených).

Přidání podkategorie je snadné. V administraci se jedná o položku Příspěvky > Rubriky. Zde stačí zadat jméno nové kategorie a jako rodiče vybrat již existující jinou kategorii. Lze samozřejmě zvolit Žádná, potom je nová kategorie v první úrovni a nemá žádnou nadřazenou. Ve výpisu rubrik vidíte ty podřízené s pomlčkou na začátku.

Tip

Používejte popisek rubrik, pomůže vám při SEO čili zlepší nalezitelnost této stránky. Trošku, trošičku, ale SEO je práce malých krůčků… 
Jak vytvořit podřízenou rubriku
Jak vytvořit podřízenou rubriku

 

Zajímají vás podobné tipy a triky? Čtěte můj blog Co umí WordPress, dozvíte se víc!

Chci více o WordPressu  

Podobné čtení

Spam zase útočí Po delší pauze a období klidu zaznamenávám za poslední tři dny opět masivní útok...komentářového spamu. Jsou to desítky denně, které zachytí Akismet, a jednotky, které nezachytí a dostanou se tak do...článků. 🙁 Proto jsem opět nasadil již dříve použitý plugin Did you pass math?,...který vás sice prudí jednoduchým sčítacím úkonem, ale velkou část těch mrch,...které prolezou přes Akismet, odchytí. Takže dík jejich autorům a vy to nějak...vydržte - jinak to zřejmě nejde...
Několik nápadů, jak využít WordPress v podnikání (... https://www.slideshare.net/vlastimilott/wordcamp2014   Čtěte také WordPress pro firemní web na...webu WP-admin.cz (doplněno 16. května 2015)  

Pin It on Pinterest