Černá Ostrava ;-)


Černá Ostrava 😉, originally uploaded by plastique.

Tohle jsem vyfotil před časem z Nové radnice. Pouze upraven kontrast a zbaveno barev. Docela mě překvapil ten proud světla, který se na Ostravu prosvítil skrz mraky. Připadalo mi to skoro neskutečné, tak jsem se snažil toho využít… Líp to nešlo. 🙂

Podobné čtení

Kam s dětmi: Technické muzeum Tatra v Kopřivnici... Začátek ledna, venku teplo, stavět bláťuláka ale s dětmi nechcete. Hledáte něco,...co má náplň aspoň na půl dne, budou z toho hezké fotky a chvilku se tam musí jet,...aby se času spotřebovalo co nejvíc. A nejlíp aby tam někde byla restaurace s obědem,...když už to bude výlet (na vaření dneska nebude čas). Tak jsem vymyslel návštěvu...Technického muzea Tatra v...Kopřivnici.
Rady pro výběr digitální zrcadlovky od Luboše Čeve... Další, kdo mi poskytl rady ohledně výběru digitální zrcadlovky, byl Lubomír...Čevela, dlouholetý spolupracovník LinuxEXPRESu, aktivní fotograf a autor knihy Digitální...fotografie v programu GIMP. Luboš vydává články nejen na LinuxEXPRESu,...ale také na jiných webech, např. na fotografovani.cz nebo na svém blogu.

Pin It on Pinterest