Odmaturováno jest!

Včera se po čtyřech letech uzavřela důležitá kapitola v životě několika lidí, mě nevyjímaje. Moje třída odmaturovala a včera byla slavnostně vyřazena ze středoškolského studia.

Ještě mi to moc nedochází, ale je to pravda, je to tak. Čtyřleté snažení bylo korunováno úspěchem, ale také slzami při loučení. Věděl jsem už předem, že se na to netěším, i když je to vlastně pozitivní věc. Ale stejně mi budou hodně chybět. Na druhou stranu to mám jednodušší, když u divadla končím. Tak ať se vám daří, ovečky (a beránci). 🙂

Podobné čtení

Malování není sranda Nemyslím tím art, ale malování bytu. Jednou za čas se to halt musí udělat,...obzvlášt když sousedce nahoře ušla voda (z pračky). Anebo když se na druhdy bílé...stěně objeví borůvkový džus, který když ohřejete, je to polívka. Ohřívat se...ale musí mimo stěnu - ale to je předpokládám stejně jasné jako fakt, že...borůvkový džus nebo polívka na zeď nepatří. Obsahuje totiž zrníčka.
Výlov rybníka v Hlučíně Dostal jsem mailem šokující materiál, který mi naprosto vyrazil dech. Něco takového...jsem ještě neviděl!

3 komentáře u “Odmaturováno jest!”

  1. 🙂 Pocity po matuře jsou takové různé .. ale ta pohoda stojí za to .. jsem taky rád že mám hotovo ..

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest