Plugin pro poslední přidané komentáře

Nedávno jsem zjistil, že chci na titulce vidět poslední komentáře, neboť bez této informace déle nemohu žít. Googlování trvalo chvilku, vyjely nějaké ty výsledky a jeden „zásuváč“ jsem nainstaloval. Kupodivu to byla trefa do černého, dělá přesně to, co jsem chtěl (i když by na to stačil jeden ruční dotaz do databáze).

Modul se jmenuje Customizable Comment Listings a na stránce vývojářů jich najdete ještě mnohem víc – a hodně zajímavých.

CCL má několik málo funkcí s mnoha parametry (popis na výše uvedené stránce), ale už z příkladu mi bylo jasné, že je to snadné a bez problémů. Do souboru se sloupcem jsem tedy umístil

<ul>
   <?php c2c_get_recent_comments(10); ?>
</ul>

A výsledek vidíte vpravo dole. Plugin toho ovšem umí mnohem víc, například rozlišuje normální komentáře od zpětných (trackbacků), umí vypsat nejčastější přispěvatele, poslední přispěvatele atd. atp. Rozhodně doporučuji vaší pozornosti.

Podobné čtení

Jaký byl WordCamp Praha 2014 V sobotu 22. února 2014 proběhla první česká konference věnovaná jen...WordPressu. Bylo na čase. Nešlo jen o samotou konferenci, ale o mnoho...důležitějších věcí.
Další rady pro propagaci vašeho webu – nabíd... V...první části článku jsem psal o tom, jak začít s cílenou propagací...vašeho webu. Další tipy najdete v tomto článku, zdůraznil bych zejména...přidanou hodnotu zápisků a celého webu. Dejte něco navíc nejen...čtenářům, ale také robotům, které web prohledávají. Dejte jim informace, které...jsou originální a nikde jinde je nenajdou. Vrátí se vám to jako...konkurenční výhoda.

7 komentářů u “Plugin pro poslední přidané komentáře

  1. Díky Vlasto za tip. Pokud budou příspěvky v rubrice WP častější, zlobit se vůbec nebudu. Lukáš.

  2. Supa, je to tu čím dál hezčí… Kurnik kdy už ale nebudu muset při každým příspěvku sčítat. Nevím, jeslti to víš, ale aritmetika mi nikdy nešla…

  3. Navrhuju napsat místo sčítání nějaký plug-in který bude chtít nějaké integrály, nebo derivace nějakých elementárních funkcí 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest