Plugin pro poslední přidané komentáře

Nedávno jsem zjistil, že chci na titulce vidět poslední komentáře, neboť bez této informace déle nemohu žít. Googlování trvalo chvilku, vyjely nějaké ty výsledky a jeden „zásuváč“ jsem nainstaloval. Kupodivu to byla trefa do černého, dělá přesně to, co jsem chtěl (i když by na to stačil jeden ruční dotaz do databáze).

Modul se jmenuje Customizable Comment Listings a na stránce vývojářů jich najdete ještě mnohem víc – a hodně zajímavých.

CCL má několik málo funkcí s mnoha parametry (popis na výše uvedené stránce), ale už z příkladu mi bylo jasné, že je to snadné a bez problémů. Do souboru se sloupcem jsem tedy umístil

<ul>
   <?php c2c_get_recent_comments(10); ?>
</ul>

A výsledek vidíte vpravo dole. Plugin toho ovšem umí mnohem víc, například rozlišuje normální komentáře od zpětných (trackbacků), umí vypsat nejčastější přispěvatele, poslední přispěvatele atd. atp. Rozhodně doporučuji vaší pozornosti.

Podobné čtení

Proběhlo: 23.11. – Seminář na Technické univ... V pondělí jsem byl v Liberci a...mám zas zážitků plnou kapsu. Tak čti, kdo jsi zvědavý, myslím, že je škoda...nenapsat, spousta informací může být zajímavá i pro ostatní. Například, že Času...Dost (ČD) někdy umí fungovat bez komplikací. Vstal jsem po polospánku ve čtyři...hodiny, 5:22 mi jel vlak.
Proč nemají webové magazíny stejný význam jako tiš... Narazil jsem na článek Tomáš Zilvara Podstatné knihy nepůjdou vytisknout....Naštěstí! Pana Zilvara neznám, dočetl jsem se, že vydával časopis Živel a že...má hodně zkušeností co by vydavatel. Jeho názory a postoje uvedené v článku jsou...mi sympatické - respektive: mohu říct, že s nimi souhlasím (a samozřejmě me mrzí,...že jsem to nenapsal sám a rovnou). Paradoxně mě to přivedlo k úvaze nad trochu...jiným tématem.

7 komentářů u “Plugin pro poslední přidané komentáře

  1. Díky Vlasto za tip. Pokud budou příspěvky v rubrice WP častější, zlobit se vůbec nebudu. Lukáš.

  2. Supa, je to tu čím dál hezčí… Kurnik kdy už ale nebudu muset při každým příspěvku sčítat. Nevím, jeslti to víš, ale aritmetika mi nikdy nešla…

  3. Navrhuju napsat místo sčítání nějaký plug-in který bude chtít nějaké integrály, nebo derivace nějakých elementárních funkcí 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest