Nova v řízení kvůli reportáži Mikrobus smrti

Nedávno jsem psal o reportáži, kterou odvysílala Nova. Dnes cituji z dokumentu na webu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Tisková zpráva z 4. zasedání, konaného ve dnech 26. 2. 2008 – 27. 2. 2008

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání


– zahájila s provozovatelem CET 21, spol. s r. o. správní řízení z moci úřední pro možné porušení § 32 odst. 1 písm. f) zákona č. 231/2001 Sb., neboť odvysíláním reportáže Mikrobus smrti v rámci pořadu Televizní noviny dne 14. února 2008 od 19:30 hodin na programu Nova se mohl dopustit porušení povinnosti bezdůvodně nezobrazovat osoby umírající nebo vystavené těžkému tělesnému nebo duševnímu utrpení způsobem snižujícím lidskou důstojnost

Vím, že se asi ni moc nezmění, ale uklidňuje mě trochu, že se tomu někdo věnuje.

Podobné čtení

Blesková akce: CPress Media převzata společností M... Sice se o to mluvilo už dlouho, k realizaci ale došlo dnes - společnost CPress Media,...vydavatel mnoha časopisů a provozovatel mnoha webových magazínů, byla bleskurychle...převzata společností MAFRA Mladá fronta a.s.. Zatím to frčí...jen po Twitteru, podařilo se mi zjistit zhruba následující....Aktualizace. 23.6. 21:45.
A vy jste ještě nevyfotili ducha? Zahlídl jsem na Novinkách článek Na...skotském hradě vyfotili ducha, může jít o vězněného krále z 16. století....Blbost. Ale už byla půlnoc, chystal jsem se jít spát a jen jsem tak pročítal...náhodné články...
Velká Británie je země plná historie, starých hradů a pošmourných...mlhavých dnů. Není divu, že vzhledem k této kombinaci každý třetí Brit věří na...duchy a každý desátý se domnívá, že už někdy v životě nějakého viděl....Nejnovější případ z hradu Tantallon nedaleko skotského Edinburghu je o to...zajímavější, že je vše zachycené na lehce až mrazivě detailní...fotografii.
Klikl jsem.

Pin It on Pinterest