Stáhněte si openMagazin 4/2009 – to nejlepší z českých linuxových portálů

Nejvýznamnější české portály věnující se svobodnému softwaru spojily síly a společně vydávají elektronický magazín se svými nejlepšími články. PDF soubor připravuje obecně prospěšná společnost Liberix a je určen všem zájemcům o svobodný software – proto jej kopírujte, posílejte, tiskněte a sdílejte přes výměnné sítě – hloupým organizacím navzdory.

32_openmagazin4.png

Stručný obsah

AbcLinuxu.cz

LinuxEXPRES.cz

Root.cz

OpenOffice.cz

Starší vydání

Stáhněte si starší vydání openMagazinu:

Podobné čtení

Skončil jsem jako šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenO... Po mnoha letech jsem skončil jako šéfredaktor těchto dvou magazínů a předal jsem...jejich agendu Lukáši...Jelínkovi, který s námi spolupracuje skoro od samého začátku. Je to pro mě...důležitý milník, protože jsem oběma magazínům věnoval mnoho a mnoho času,...trpělivosti a energie. A ta už mi došla.
Po startu Xfce se najednou nespouští panel a správ... Pokud se po startu Xfce "najednou" nespouští panel nebo správce plochy, musíte ho...spouštět ručně a není mezi procesy v relaci, smažte adresář .cache/sessions....Právě tam si Xfce ukládá záznamy sezení,  po jeho smazání se spustí ve...výchozím stavu. Udělejte to zejména v tom případě, že jste změnili jméno stroje...v síti... 😉