openMagazin 5/2009 je přínosné čtení – pokud vás aspoň trochu zajímají počítače

openMagazinPřipravili jsme další vydání magazínu, který by chtěl informovat co nejširší čtenářské publikum o možnostech volně šiřitelného softwaru. V magazínu jsou srozumitelné články, které jsou určeny běžným uživatelům – nejedná se o čtení pro malou skupinu odborníků.  Naopak.

Do aktuálního čísla přibyl článek z dalšího portálu, a sice Podpora pro Firefox (via JasnáPáka – díky, Pavle). Neznáte někdo další způsob, který bychom mohli vyzkoušet pro „lepší průraznost“? Neznáte novináře, lidi z rádia apod.? Nebo byste magazín mohli podpořit na webu? Učiňte tak, prosím…

Ideální by byla vzducholoď s nápisem, která by letem kopírovala trasu D1… Riziko, že by cesta do Prahy skončila na polích nedaleko Varšavy, bychom eliminovali překladem magazínu do polštiny.  🙂

40_5-2009.png

abclinuxu.cz

LinuxEXPRES.cz

Penguin.cz

  • Zajímavé programy 76

Root.cz

OpenOffice.cz

Podpora pro Firefox

Podobné čtení

Linux na starém počítači – Mandriva Linux ou... Přivezl jsem od rodičů počítač, který v podstatě už skutečně dosloužil, a...zkouším, co na něj případně ještě nainstalovat. Mandriva Linux 2008 stále...funguje, i když už jsem tam musel nalámat jádro z neoficiálních zdrojů, aby jela...webkamera. Počítač jsem kdysi koupil za cca 4000 Kč v bazaru.
Česká kniha o LibreOffice (a OpenOffice) – k... Pro kancelářský balík LibreOffice i OpenOffice není na trhu žádná aktuální...kniha. Jediným zdrojem informací pro všechny uživatele je portál...OpenOffice.cz a anglicky psané materiály. Rád bych tuto nevyhovující situaci...změnil a zajímá mě váš názor.

Pin It on Pinterest