openMagazin 5/2009 je přínosné čtení – pokud vás aspoň trochu zajímají počítače

openMagazinPřipravili jsme další vydání magazínu, který by chtěl informovat co nejširší čtenářské publikum o možnostech volně šiřitelného softwaru. V magazínu jsou srozumitelné články, které jsou určeny běžným uživatelům – nejedná se o čtení pro malou skupinu odborníků.  Naopak.

Do aktuálního čísla přibyl článek z dalšího portálu, a sice Podpora pro Firefox (via JasnáPáka – díky, Pavle). Neznáte někdo další způsob, který bychom mohli vyzkoušet pro „lepší průraznost“? Neznáte novináře, lidi z rádia apod.? Nebo byste magazín mohli podpořit na webu? Učiňte tak, prosím…

Ideální by byla vzducholoď s nápisem, která by letem kopírovala trasu D1… Riziko, že by cesta do Prahy skončila na polích nedaleko Varšavy, bychom eliminovali překladem magazínu do polštiny.  🙂

40_5-2009.png

abclinuxu.cz

LinuxEXPRES.cz

Penguin.cz

  • Zajímavé programy 76

Root.cz

OpenOffice.cz

Podpora pro Firefox

Podobné čtení

Rok Linuxu a svobodného softwaru Dospěl jsem k názoru, že rok Linuxu a svobodného softwaru obecně je právě ten...letošní. Čekáme na něj už dlouho, domnívám se, že jsme se dočkali, aniž si to...uvědomujeme. Změna nenastala naráz, ale postupně, přirozenou evolucí. Proč si to...myslím?
Multimediální centrum v Linuxu Protože mám desktopový počítač, který používám jenom ke sledování televize,...říkal jsem si, že ho využiju pouze jako multimediální centrum. Aby to umělo...přehrávat všechna média, televizi a také z ní nahrávat.