Stáhněte si podzimní openMagazin 11/2009

openMagazin

Podzimní číslo je plné recenzí elektronických hraček a souvisejícího softwaru. Několik článků se týká také školství a opět se dozvíte, kde a jak se používá svobodný software. Prozkoumejte Fedoru 12 a stáhněte si Karty rychlé nápovědy pro Openoffice.org.

Stále trvá naše výzva – vyjádřete se prosím ke vzhledu openMagazinu, vyplňte připravený dotazník. Od čísla 1/2010 proběhnou změny a my si přejeme, aby odpovídaly potřebám čtenářů. Od prvotní myšlenky uběhl více než rok, počet zúčastněných portálů se navýšil, a proto je nutné koncepci magazínu upravit (např. sladit barvy, vylepšit titulní stránku a další). Váš názor je pro nás důležitý. Uvítáme jakoukoliv vaši reakci nebo názor, pište nám na redakce@openmagazin.cz nebo do diskuzí na našem webu. Děkujeme.

Tip na rok 2010: Pošlete nám odkaz na článek, který by podle vás měl být v dalším čísle magazinu. Uvítáme zejména kvalitní příspěvky bloggerů, pište pro tisíce lidí, kteří si magazín stahují.

openmagazin-11-2009

Novinky

abclinuxu.cz

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Root

Podobné čtení

Rychlá recenze Mandriva Linux 2011 Neodolal jsem a ve volné chvíli jsem si stáhl a vyzkoušel...nový Mandriva Linux 2011, který není tak francouzský, jak jsme ho znali. Koná se...milé překvapení, ruští vývojáři se nezalekli a sentimentem rozhodně netrpí....Mandriva Linux je na první pohled velmi moderní, přitažlivý a elegantní desktop. To...býval ale vlastně vždy, takže co je pod kapotou?
Pokročilá konfigurace GNOME Sice už používám KDE a vyhovuje mi, ale v létě jsem ještě frčel na GNOME. A...napsal jsem článek, o kterém si myslím, že stojí za to.