Stáhněte si počítačový časopis zdarma: openMagazin 8/2010

Stáhněte si openMagazinPojďte se s námi podívat na e-zin, který jsme pro vás připravili. Na více než osmdesáti stranách najdete spoustu recenzí a návodů na software, ale také hry. Pokud hodně brouzdáte po Internetu a stahujete soubory, najdete v magazínu pár tipů na různé downloadery.

Máme pro vás novinky ze světa mobilů: Co bude nového v Androidu 3.0, MeeGo nebo webOS 2.0. Zveme vás k přečtení přehledu o grafických textových editorech například Kate, jEdit, Gedit, Bluefish a dalších. Také se dovíte o dvoupanelových správcích souborů, třeba Krusaderu, GNOME Commandru nebo o dalších. Pro ty, kdo často stahují z internetových úložišť, máme také pár tipů, například oblíbený JDownloader, FatRat a další. Nabízíme vám novinky z linuxového grafického prostředí KDE 4.5 a srpnový náhled na linuxovou distribuci Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat, které v říjnu vyšlo.

Věříme, že se chcete odreagovat zahrát si pár her. Máme pro vás recenzi her Cube2: Sauerbraten a DopeWars, ale také návod na zprovoznění hry Mafia v Linuxu. Brouzdáte-li hodně po Internetu, určitě vás budou zajímat novinky ze světa prohlížečů Mozilla. A jak si přehrát YouTube a nemít Flash? To se také dovíte.

Stahujte, čtěte, kopírujte a šiřte mezi známé, přátele a kolegy v práci. OpenMagazin je zdarma a volně dostupný široké veřejnosti.

Starší čísla openMagazinu

Podobné čtení

Nevěřím na horoskopy a nečtu je ale omylem jsem dnes klikl na jeden z nich a když už se načetl, tak jsem se začetl....Vyrazil mi dech. Tento zápisek je egoistický a v podstatě má co říct pouze...lidem, kteří mě znají. Ostatní si řeknou, že jsem nabubřelý narcis (a možná...nejen oni) - ale nešť. Měl jsem chuť to napsat, kdo chce, ať čte. Sprosté...příspěvky vymažu. 😀
Česká kniha o LibreOffice (a OpenOffice) – k... Pro kancelářský balík LibreOffice i OpenOffice není na trhu žádná aktuální...kniha. Jediným zdrojem informací pro všechny uživatele je portál...OpenOffice.cz a anglicky psané materiály. Rád bych tuto nevyhovující situaci...změnil a zajímá mě váš názor.

Pin It on Pinterest