Stáhněte si počítačový časopis zdarma: openMagazin 8/2010

Stáhněte si openMagazinPojďte se s námi podívat na e-zin, který jsme pro vás připravili. Na více než osmdesáti stranách najdete spoustu recenzí a návodů na software, ale také hry. Pokud hodně brouzdáte po Internetu a stahujete soubory, najdete v magazínu pár tipů na různé downloadery.

Máme pro vás novinky ze světa mobilů: Co bude nového v Androidu 3.0, MeeGo nebo webOS 2.0. Zveme vás k přečtení přehledu o grafických textových editorech například Kate, jEdit, Gedit, Bluefish a dalších. Také se dovíte o dvoupanelových správcích souborů, třeba Krusaderu, GNOME Commandru nebo o dalších. Pro ty, kdo často stahují z internetových úložišť, máme také pár tipů, například oblíbený JDownloader, FatRat a další. Nabízíme vám novinky z linuxového grafického prostředí KDE 4.5 a srpnový náhled na linuxovou distribuci Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat, které v říjnu vyšlo.

Věříme, že se chcete odreagovat zahrát si pár her. Máme pro vás recenzi her Cube2: Sauerbraten a DopeWars, ale také návod na zprovoznění hry Mafia v Linuxu. Brouzdáte-li hodně po Internetu, určitě vás budou zajímat novinky ze světa prohlížečů Mozilla. A jak si přehrát YouTube a nemít Flash? To se také dovíte.

Stahujte, čtěte, kopírujte a šiřte mezi známé, přátele a kolegy v práci. OpenMagazin je zdarma a volně dostupný široké veřejnosti.

Starší čísla openMagazinu

Podobné čtení

Liberix, o.p.s. – newsletter #2, 15.12.2009

Vážení partneři, příznivci a fanoušci naší společnosti, děkujeme vám za...zájem o naši novou službu, který nás potěšil. Newsletter rozesíláme každé...druhé úterý, obsahuje stručné a jasné informace, které vám napoví, jaké máme...plány, co se nám povedlo či nepovedlo a v jakých oblastech bychom mohli spolupracovat....Další newsletter očekávejte (až) 12. ledna 2010. Tento článek vydáváme na webu...vždy s týdenním odkladem. K odběru newsletteru se můžete přihlásit na této...stránce.

Kniha o LibreOffice Writer vyšla, má 374 stránek a... Dnes vyšla kniha, kterou jsem napsal o textovém procesoru Writer z volně dostupného...kancelářského balíku LibreOffice. Tento software můžete používat doma, v práci...nebo ve škole a je bezplatnou variantou kancelářského softwaru MS Office. Není třeba...za něj nikomu platit. Donedávna vám ale chyběla nějaká příručka. Tak doufám, že...už chybět nebude.

Pin It on Pinterest