Stáhněte si počítačový časopis zdarma: openMagazin 8/2010

Stáhněte si openMagazinPojďte se s námi podívat na e-zin, který jsme pro vás připravili. Na více než osmdesáti stranách najdete spoustu recenzí a návodů na software, ale také hry. Pokud hodně brouzdáte po Internetu a stahujete soubory, najdete v magazínu pár tipů na různé downloadery.

Máme pro vás novinky ze světa mobilů: Co bude nového v Androidu 3.0, MeeGo nebo webOS 2.0. Zveme vás k přečtení přehledu o grafických textových editorech například Kate, jEdit, Gedit, Bluefish a dalších. Také se dovíte o dvoupanelových správcích souborů, třeba Krusaderu, GNOME Commandru nebo o dalších. Pro ty, kdo často stahují z internetových úložišť, máme také pár tipů, například oblíbený JDownloader, FatRat a další. Nabízíme vám novinky z linuxového grafického prostředí KDE 4.5 a srpnový náhled na linuxovou distribuci Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat, které v říjnu vyšlo.

Věříme, že se chcete odreagovat zahrát si pár her. Máme pro vás recenzi her Cube2: Sauerbraten a DopeWars, ale také návod na zprovoznění hry Mafia v Linuxu. Brouzdáte-li hodně po Internetu, určitě vás budou zajímat novinky ze světa prohlížečů Mozilla. A jak si přehrát YouTube a nemít Flash? To se také dovíte.

Stahujte, čtěte, kopírujte a šiřte mezi známé, přátele a kolegy v práci. OpenMagazin je zdarma a volně dostupný široké veřejnosti.

Starší čísla openMagazinu

Podobné čtení

Konference Otevřeme školu svobodnému ICT proběhla ... Dostal jsem příležitost vystoupit na konferenci věnované otevřenému softwaru ve...školství. Účastnili se jí učitelé zejména z Moravskoslezského kraje. Kromě...specificky zaměřených příspěvků a odpoledních workshopů běžel od rána blok...přednášek s obecnými tématy. Já jsem byl votvírák. 🙂
Hledám: jednoduché multimediální centrum Prolezl jsem internet, ale nejsem spokojen. Mám starší desktop, který už asi pět let...převážně hraje TV, muziku, filmy a surfuje. Slouží také jako "datový sklad" - má...sice malý disk (60 GB), ale zatím to stačí.