Počítačový časopis openMagazin 9/2010: ACTA, VoIP, Linux v knihovně, hromadná korespondence a mnoho dalších témat

Tým Liberixu opět připravil (a všimli jste si, že tentokrát rychleji?) vydání magazínu o softwaru i hardwaru. Další vydání openMagazinu je připraveno ke stažení. Témat je jako obvykle moře, mě nejvíc těší článek o tom, že ve Scribusu se sází jeden časopis v Rokycanech, nebo že se Linux používá v Městské knihovně v Praze (ano, to je ta, která uvolnila Čapka). Ale čtěte sami…

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

CsTug

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Root.cz

Scribus.cz

Obálka openMagazin 09/2010
Klepnutím stáhnete openMagazin 09/2010

Podobné čtení

Czech Open Source 2008 – byl jsem u toho Mám trochu zpoždění, protože výsledky ankety byly vyhlášeny už před pár dny....Měl jsem celý týden roztahaný, takže jsem nestihl reagovat dřív. Protože to chci...komentovat, činím tak dnes.
Software pro kreativní umělce – hudba, video... Vždycky když objevím software, který nabízí něco, čeho neumím využít, je mi to...líto. Týká se to programování nebo třeba tvorby v oblasti grafiky či hudby. Umím...základní věci, ale nejsem kreativní člověk, který by dokázal využít potenciál...mnoha kvalitních aplikací. Je to případ také softwarového balíku Dream Studio,...který je určen právě tvůrčím lidem.