Office servisní a distribuční láká z firem peníze, je to podvod, nic neplaťte

Do redakce OpenOffice.cz nám píší rozhořčení uživatelé kancelářského balíku OpenOffice.org, že jim přišla faktura na cca 2500 Kč od firmy Office servisní a distribuční. Ta po nich tuto částku požaduje, ačkoliv si firmy nic neobjednaly ani žádných služeb nevyužily. Podle mně dostupných informací se tedy jedná o pokus o podvod. Lidé, kteří fakturu obdrželi, by měli podat trestní oznámení a samozřejmě nic neplatit!

Jen pro pořádek dodávám, že prodávat OpenOffice.org je legální a v pořádku. Otázkou zůstává, zda by byla cena 2500 Kč morální, když je software ke stažení zcela zdarma na našem portálu…

 

Podobné čtení

Internetové diskuze, fóra a konference – dob... Diskuze, fóra, případně emailové...konference, jsou samozřejmě určené lidem. Provozovatel obvykle doufá, že to budou...lidi, ne dobytek (tedy lidi s minimální kulturou vyjadřování). I my spravujeme či...provozujeme diskuzní fóra. Naštěstí se ale nemusíme potýkat s výraznými...problémy, které by nešly vyřešit maximálně ostrým komentářem.
Liberix, o.p.s. – newsletter #2, 15.12.2009

Vážení partneři, příznivci a fanoušci naší společnosti, děkujeme vám za...zájem o naši novou službu, který nás potěšil. Newsletter rozesíláme každé...druhé úterý, obsahuje stručné a jasné informace, které vám napoví, jaké máme...plány, co se nám povedlo či nepovedlo a v jakých oblastech bychom mohli spolupracovat....Další newsletter očekávejte (až) 12. ledna 2010. Tento článek vydáváme na webu...vždy s týdenním odkladem. K odběru newsletteru se můžete přihlásit na této...stránce.