Office servisní a distribuční láká z firem peníze, je to podvod, nic neplaťte

Do redakce OpenOffice.cz nám píší rozhořčení uživatelé kancelářského balíku OpenOffice.org, že jim přišla faktura na cca 2500 Kč od firmy Office servisní a distribuční. Ta po nich tuto částku požaduje, ačkoliv si firmy nic neobjednaly ani žádných služeb nevyužily. Podle mně dostupných informací se tedy jedná o pokus o podvod. Lidé, kteří fakturu obdrželi, by měli podat trestní oznámení a samozřejmě nic neplatit!

Jen pro pořádek dodávám, že prodávat OpenOffice.org je legální a v pořádku. Otázkou zůstává, zda by byla cena 2500 Kč morální, když je software ke stažení zcela zdarma na našem portálu…

 

Podobné čtení

Ivan Fuksa a propagace českých prasat Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo tak zoufalé. Ivan Fuksa nás před časem naštval...jednou blbou tiskovkou; to byl ještě odborník na finance. Že je to univerzál,...prokazuje svým dalším počinem. Já už se ani smát nemůžu, tohle je prostě...děsivé.
Jaké to je, když vydáte první e-book (návod, jak n... Vydal jsem svůj první e-book. Začínají mi chodit první reakce a pomalu mi dochází,...že jsem snad úspěšně překonal bariéru, která není zas tak nízká, jak vypadá....Napadlo mě, že bych mohl sepsat v pár bodech, co všechno jsem udělal, než byl e-book...hotový.

Pin It on Pinterest