Školení pro firmy: Naučíme vás pracovat s Linuxem a open-source programy

Používáte v organizaci open-source software nebo o tom uvažujete? Dříve nebo později bude potřeba zaškolit vaše spolupracovníky. Podobnou situaci jsme také řešili, proto víme, že kvalitní školení je správnou investicí do budoucna. Naučíme vás pracovat s Linuxem, OpenOffice.org a ukážeme vám, jak vybudovat a rozvíjet skvělý web. Máme mnoho zkušeností, které chceme předávat.

Naučíme vaše adminy Linux, vyděláte na tom

Jistě chcete, aby byly vaše systémy zabezpečené, stabilní a funkční. Debian GNU/Linux vaší organizaci přinese stabilitu. My vaše IT správce naučíme, jak ho nainstalovat, ovládat, nastavit a zabezpečit. Můžete provozovat webový server, e-mailový server, firewall nebo desítky dalších služeb a šetřit tak nejen peníze, ale i nervy.

Nevíte, jak vytvořit obsah textového dokumentu?

Vídáte v dokumentech špatné číslování stránek, zmatek různých písem, chybí obsah dokumentu nebo vaše smlouvy nevypadají moc pěkně? Možná vaše spolupracovníky nikdo nenaučil efektivní práci s kancelářským softwarem. Dejte nám příležitost, my to umíme a chceme to naučit další uživatele. Ukážeme vám také, jak ušetřit peníze s LibreOffice nebo OpenOffice.org.

Nemůžete na webu vlastní společnosti nic najít?

A stará se o něj někdo? Že na to váš IT správce pořád nemá čas a prý je to složité? Není. S redakčním systémem WordPress je to jednoduché jako napsat e-mail. Můžete určit šéfredaktora webu a jeho spolupracovníky. Udržíte si kontrolu nad obsahem a zároveň využijete potenciál spolupracovníků – kde je psané, že web má být statický a polomrtvý? Dejte svým chytrým lidem příležitost. Naučte je pracovat s WordPressem. A my to naučíme vás.

Kontakty

Volejte 595 175 184, pište na skoleni@liberix.cz

Další informace včetně cen najdete na webu liberix.cz

Podobné čtení

Open source software pro vaše podnikání (i když je... Svobodný software, konkrétně řečeno open-source...software, tedy software s dostupným zdrojovým kódem, je ideální pro podnikání. A to...nejen pro IT firmy, které svůj produkt založí na existujícím open source vybavení....Ještě vhodnější je pro společnosti, které tento software využívají jen jako...nástroj, přičemž jádro jejich podnikání se nachází úplně někde jinde. Co vám...do firmy nebo organizace může přinést open source?
Vytvoření uživatele v MySQL Já vím... ohrané téma. Ale stejně to vždycky zapomenu. LAMP mám na ty své různé pokusy.