Vybírejte přednášky na letošní LinuxAlt

Jako každý rok, i letos si návštěvníci mohou namíchat mix obsahu sami. Seznam nabídnutých přednášek: https://www.linuxalt.cz/2011/anketa 

Sledujte přípravy konference na Facebooku.

Podobné čtení

Opravte si značky u MP3 souborů aneb Hudební sbírk... Před časem jsem si z internetového rádia nahrál několik...stovek mptrojek. Resp. zapnul jsem program a on všechno pěkně uložil a rozsekal do...souborů. Ty pojmenoval, ale bohužel už nevyplnil popisky - tzv. ID3 tagy. A to je zjevně...problém pro velkou většinu přehrávačů, které se s tímto stavem neumí...vypořádat.  Problém jsem popsal na LinuxEXPRESu v zápisku Hledám... chybu: nelze hromadně upravit nebo přehrát mp3. Nevyřešil jsem sice příčinu,...na to nemám čas ani chuť, ale sbírku se mi opravit podařilo.
Jak přidat odkládací oddíl (swap) do běžícího syst... Odkládací oddíl je vyhrazené místo na disku, kam jádro operačního systému...odkládá data, když zaplní fyzickou paměť RAM. "Jádrem" samozřejmě myslím Linux a..."operačním systémem" linuxovou distribuci. Odkládací oddíl neboli swap je vytvořen...při instalaci systému podobně, jako je vytvořen oddíl pro systém nebo uživatelská...data.

Pin It on Pinterest