Jak se pozná nelegální software a jak ho legalizovat?

Přemýšleli jste nad tím, jak poznat software, který je nelegální? Není to přece jeho vlastnost, ale kontextem určený stav, který lze změnit. V organizaci za to zodpovídá ředitel, případně jím určený člověk, který nese také trestněprávní odpovědnost. Software lze samozřejmě legalizovat – a nemusí to nutně znamenat, že to bude stát spoustu peněz. Existuje velké množství softwaru, který je levný, ale přitom legální. Cena totiž s legálností nesouvisí přímo. Více v článku na blogu Deník neziskovky: Používáte a nabyli jste software legálně? Jak to zjistit a legalizovat

Podobné čtení

Další rady pro propagaci vašeho webu – nabíd... V...první části článku jsem psal o tom, jak začít s cílenou propagací...vašeho webu. Další tipy najdete v tomto článku, zdůraznil bych zejména...přidanou hodnotu zápisků a celého webu. Dejte něco navíc nejen...čtenářům, ale také robotům, které web prohledávají. Dejte jim informace, které...jsou originální a nikde jinde je nenajdou. Vrátí se vám to jako...konkurenční výhoda.
Přiznávám dvě srdcovky. Máte nějaké i vy? Máte nějaké srdcovky, nebo na ně nemáte čas? Že nevíte, co to je nebo co tím...myslím? Je to jednoduché - každý se staráme o svou hlavní práci a věnujeme ji...hodně času a energie. Jenže se po čase ukáže, že nějaká energie zůstává a...nechce být spotřebována na práci. Co s ní? Najít si srdcovku (skutečně nemyslím...milenku).