Fototipy.cz – databáze míst, kde stojí za to fotit (+ další fotorady)

Web Fototipy.cz znám již nějakou dobu, teď jsem se podíval na speciální díl videoblogu PhotoHabits, kde Dadajax vizi Fototipů vysvětluje. Webík má dobrý nápad a nic vám nebrání se do aktivity zapojit a psát na něm o místech, kde rádi fotíte. Je to taky ideální příležitost, jak představit open-source software pro fotografy. Víme, že existuje, bohužel se o něm moc nepíše. Takže foťte, zpracovávejte a pište o tom na Fototipy.cz. 😉

PhotoHabits #6.5 from Jan Miřacký on Vimeo.

Podobné čtení

Software pro vytvoření vlastního cloudu přichází s... Nebývá zatím ještě mnoho open-source projektů, které by se vydaly do business...světa s jasně definovanou strategií a obchodním plánem. ownCloud je naštěstí...jedním z nich. Na začátku dubna představila stejnojmenná společnost řešení pro...malé a velké firmy a také desítku prvních partnerů. A o co jde? Sdílení a...synchronizace souborů, hit dneška.
Účastnil jsem se konference o právu a internetové ... Ve čtvrtek a v pátek (20. a 21. 9. 2012) jsem se zúčastnil konference, kterou...pořádal Ústav práva a...technologií Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Pozval mě zde působící...doktorand Matěj Myška, kterého jsme koncem března pozvali...my na workshop OSEPA v Praze. Matěj se zabývá informatikou a právem, konkrétně...pak veřejnými licencemi. Těmito tématy se zabývala i celá konference, kterou...hodnotím jako velmi povedenou a přínosnou. Celkem dlouho jsem neměl tak dobrý pocit...ze stráveného času (a to nejsem právník).

2 komentáře u “Fototipy.cz – databáze míst, kde stojí za to fotit (+ další fotorady)”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest