Fototipy.cz – databáze míst, kde stojí za to fotit (+ další fotorady)

Web Fototipy.cz znám již nějakou dobu, teď jsem se podíval na speciální díl videoblogu PhotoHabits, kde Dadajax vizi Fototipů vysvětluje. Webík má dobrý nápad a nic vám nebrání se do aktivity zapojit a psát na něm o místech, kde rádi fotíte. Je to taky ideální příležitost, jak představit open-source software pro fotografy. Víme, že existuje, bohužel se o něm moc nepíše. Takže foťte, zpracovávejte a pište o tom na Fototipy.cz. 😉

PhotoHabits #6.5 from Jan Miřacký on Vimeo.

Podobné čtení

Open-source softwaru chybí propagace. Jak ho dosta... Nedávno nás oslovil náš příznivce P s dotazem. Do firmy, kde pracuje, nastoupila...nová ekonomická ředitelka a on jí navrhl, aby se komplexně přešlo na OpenOffice.org...nebo LibreOffice. Paní ředitelka přislíbila, že se bude otázkou zabývat a...požádala kolegu P o dodání stručných, ale výstižných informací, co to ten...OpenOffice.org přesně je a proč by ho ve firmě měli používat místo zavedeného MS...Office.
Skorozimní openMagazin 09/2009 – 70 stránek ... Z množství kvalitních článků na 70...stranách si můžete vybrat recenzi Opery 10 nebo GNOME 2.28, reportáž z přednášky...Marka Shuttlewortha, reportáž z Mozilla MozCamp v Praze nebo novinky v OpenOffice.org...3.2. Ale to není zdaleka vše, deváté vydání je opět velmi pestré. Magazín si...můžete zcela zdarma stáhnout.

2 komentáře u „Fototipy.cz – databáze míst, kde stojí za to fotit (+ další fotorady)“

Komentáře nejsou povoleny.