Fototipy.cz – databáze míst, kde stojí za to fotit (+ další fotorady)

Web Fototipy.cz znám již nějakou dobu, teď jsem se podíval na speciální díl videoblogu PhotoHabits, kde Dadajax vizi Fototipů vysvětluje. Webík má dobrý nápad a nic vám nebrání se do aktivity zapojit a psát na něm o místech, kde rádi fotíte. Je to taky ideální příležitost, jak představit open-source software pro fotografy. Víme, že existuje, bohužel se o něm moc nepíše. Takže foťte, zpracovávejte a pište o tom na Fototipy.cz. 😉

PhotoHabits #6.5 from Jan Miřacký on Vimeo.

Podobné čtení

Vybral jsem pro vás 7+1 nerušivých editorů pro Lin... Editory, které vás neruší a poskytují jen nezbytné nástroje pro psaní, jsou...poslední dobou stále populárnější (tzv. distraction free writing)....Nevěřil jsem, ale když jsem si to vyzkoušel, pochopil jsem to i já. Na obrazovce...vidíte jen písmo, které tvoříte, maximálně slyšíte tichou nevtíravou hudbu....Samozřejmě je velmi vhodné vypnout všechny online programy - a psát. Narazil jsem na...následující programy - všechny jsem zkoušel, všechny působí funkčním dojmem....Vyberete si?
Cimrman měl pravdu, budoucnost patří aluminiu, pot... Před odletem na výlet do Izraele jsme v podstatě náhodou koupili stativ Vanguard MAK...233. Původně se mi moc nechtělo tahat s sebou stativ, ale tenhle váží 1,3 kila a do...kufru padl jak ulitý.

2 komentáře u “Fototipy.cz – databáze míst, kde stojí za to fotit (+ další fotorady)”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest