Skvělý web Ekologického právního servisu a další věci, které mě zaujaly

V dalším článku, který představuje, co mě zaujalo v „nezisku“ za poslední měsíc, jsem zachytil výborný web Ekologického právního servisu, právní pomoc pro neziskovky zdarma (od jiné neziskové právnické organizace, než je EPS), jednu knihu o tom, jak oslovit média, jednu knihu pro manažery začátečníky (ga-ga-ga) a taky možné řešení průšvihu s odpojením internetu od knihoven – nebo knihoven od internetu? Čtěte v Deníku neziskovky (a stále poptávám grafika, který by navrhl hezčí vzhled).

Podobné čtení

Jak poslat hromadný mail a neztrapnit se (rady do ... Štve mě, jak lidi neumí posílat hromadné maily (=více lidem). Nezměním to, ale...aspoň jsem sepsal pět nejhorších prohřešků, resp. rady jak se jim vyhnout: Jak...správně posílat hromadné maily
Pomozte mi vyhrát kategorii o nejlepší one man pro... Křišťálová Lupa je soutěž o nejlepší projekty českého internetu. Letos se chci...zúčastnit a vyhrát kategorii One (wo)man...show, a to s webem Deník neziskovky. Chtěl bych vás poprosit,...abyste web do soutěže nominovali. Doufám samozřejmě, že se vám natolik líbí, že...ho podpoříte. 🙂 Nominujte prosím Deník neziskovky do 2. září...2012, pokud se to povede, budete pro něj moct pak hlasovat. Návod na...nominování najdete v...tomto článku na Deníku neziskovky. Děkuji vám za podporu a vítám jakékoliv...komentáře.