Tak jsem to konečně našel. Kytarový remake elektronického hitu Pump up the jam

Hrozná věc, když se vám zažere do hlavy písnička a nemůžete se jí zbavit. Horší o to, že je na kytaru a člověk si to chce zadrnkat. Věděl jsem, že je to nějaká příšernost z osmdesátek a že to někdo nedávno někdo předělal s kytarama. Původně to nebyl  London Beat, ani Snap, ani OMD. Byl to Technotronic:

 

Síla, co?

Jenže  já jsem hledal tohle:

A pak samozřejmě narazíte taky na tohle:

Jdu cvičit.

Podobné čtení

Vyšla další verze hry Berušky (taky pro Linux) Hra vyvíjená na Fedoře, prodávaná pro platformu Windows a vydaná také jako open...source. To jsou Berušky II, jejichž nová verze právě vyšla....V oboru se nepohybuju a ani ho nesleduju, ale vypadá to jako milá hra, která je - pokud...dobře rozumím - založena na proncipu Sokobanu ("skladníka"), který šoupe bednami,...aby se dostal ze skladiště. Berušky jsou ve 3D, anglicky Bugs Escape 3D. [caption...id="attachment_3150" align="aligncenter" width="450" caption="Zdroj...https://anakreon.cz/images/b2screens/scr1.jpg"][/caption]
Dva elektronické přístroje, které mi usnadnily živ... V roce 2014 jsem si koupil dvě věci, v podstatě běžné, které mi výrazně usnadnily...život. U obou jsem se nejprve rozhodl, že si je koupím, a pak jsem nějakou chvíli...hledal vhodný typ.  Výběr byl v obou případech dobrý. Nechci ani moc psát o...hardwaru, ale spíš o tom, že jsem asi už ve věku, kdy mě nebere ta hračka...jako taková, ale zajímá mě její přínos.

3 komentáře u „Tak jsem to konečně našel. Kytarový remake elektronického hitu Pump up the jam“

  1. Jak jsou 80. léta hrozný, tak Technotronic můžu (je to blízko eurodance 90. let) Pump up the jam je prostě známá věc. :-))

Komentáře nejsou povoleny.