Vyšla další verze hry Berušky (taky pro Linux)

Hra vyvíjená na Fedoře, prodávaná pro platformu Windows a vydaná také jako open source. To jsou Berušky II, jejichž nová verze právě vyšla. V oboru se nepohybuju a ani ho nesleduju, ale vypadá to jako milá hra, která je – pokud dobře rozumím – založena na proncipu Sokobanu („skladníka“), který šoupe bednami, aby se dostal ze skladiště. Berušky jsou ve 3D, anglicky Bugs Escape 3D.

Zdroj https://anakreon.cz/images/b2screens/scr1.jpg

Podobné čtení

Tři vlastnosti Writeru v LibreOffice, které se mi ... LibreOffice ve verzi 3.5.2 obsahuje vlastnosti, u kterých si člověk posteskne, proč...tam nemohly být už dávno. Určitě nebylo složité je naprogramovat a efekt pro...uživatele je výrazně pozitivní. Takže mně se líbí tyhle tři.
Darktable má nový modul – světla a stíny, te... Já jsem tušil, že tam něco chybí, akorát jsem nevěděl, co to je. Mým fotkám furt...chyběla dynamická barevnost, kterou vidím na jiných fotkách. Pořád jsem to zkoušel...vytvořit a pořád se mi to nedařilo. Nepomohla změna kontrastu, úprava tonality,...barevné zóny... furt ty fotky byly ploché.