Vyšla další verze hry Berušky (taky pro Linux)

Hra vyvíjená na Fedoře, prodávaná pro platformu Windows a vydaná také jako open source. To jsou Berušky II, jejichž nová verze právě vyšla. V oboru se nepohybuju a ani ho nesleduju, ale vypadá to jako milá hra, která je – pokud dobře rozumím – založena na proncipu Sokobanu („skladníka“), který šoupe bednami, aby se dostal ze skladiště. Berušky jsou ve 3D, anglicky Bugs Escape 3D.

Zdroj https://anakreon.cz/images/b2screens/scr1.jpg

Podobné čtení

PCManFM – rychlý a inspirativní správce soub... Mezi klasické správce souborů v Linuxu patří Nautilus (prostředí GNOME) nebo...Dolphin (prostředí KDE4). Možná znáte také Thunar v prostředí Xfce a Midnight...Commander pro textové prostředí. To ale není vše, v Linuxu máte na výběr další...šikovné programy, které možná neznáte. Přečtěte si o nich.
Vyzkoušejte KoalaWriter – editor pro psaní t... Nikdy mi nečinilo problém sednout k počítači a začít psát. Nepotřeboval jsem...obvykle nijak přizpůsobovat prostředí - když jsem měl dobré téma, šlo to samo....Jenže poslední dobou dobrých nápadů ubylo, témata nepřicházela sama od sebe, ale...přesto bylo nutné psát. Tak jsem oprášil informaci o metodě psaní textů bez...rozptylování, anglicky distraction free writing.

Pin It on Pinterest