Pomozte mi vyhrát kategorii o nejlepší one man projekt českého netu

Křišťálová Lupa je soutěž o nejlepší projekty českého internetu. Letos se chci zúčastnit a vyhrát kategorii One (wo)man show, a to s webem Deník neziskovky. Chtěl bych vás poprosit, abyste web do soutěže nominovali. Doufám samozřejmě, že se vám natolik líbí, že ho podpoříte. 🙂

Nominujte prosím Deník neziskovky do 2. září 2012, pokud se to povede, budete pro něj moct pak hlasovat. Návod na nominování najdete v tomto článku na Deníku neziskovky.

Děkuji vám za podporu a vítám jakékoliv komentáře.

Podobné čtení

Deset prověřených tipů, které vám pomohou zdarma p... ...Možná je to taky váš případ - rozhodli jste se, že si budete...vydělávat na chleba psaním článků a vytvářením...obsahu na webu. Doména zakoupena, redakční systém funguje, prvních deset (nebo...padesát) článků máte napsaných, stanovili jste si nějaké cíle a spustili jste to....Jenže lidi nechodí.
Linuxové programy pro blogování offline Už jsem psal...kdysi, že bych potřeboval program, s jehož pomocí bych mohl psát zápisky na...blog. Je to rychlejší, než načítat stránku v prohlížeči. Vím, že bych si mohl...dát tu stránku do záložek a jen kliknout na záložku, ale to mi moc práce neubere -...zkrátka chci program.

2 komentáře u „Pomozte mi vyhrát kategorii o nejlepší one man projekt českého netu“

Komentáře nejsou povoleny.