Vzdělávání pro neziskové organizace v Opavě

Konečně jsem se dostal k tomu, že to můžu zkusit realizovat. V Opavě máme dostatečně velkou kancelář, která je dokonce i celkem vybavená nábytkem, školit taky máme co, takže hurá do toho. Velký problém vidím v rozšíření této informace, nečekám proto žádný nával, ale nic nepřináší úspěchy druhý den po spuštění.

Neziskovkám – a v budoucnu snad i jiným zájemcům – tedy nabízíme vzdělávání v oblasti, které rozumíme myslím celkem dobře. Jak se propagovat na internetu, jak vyrobit newsletter nebo časopis, jak vybudovat web, jak pracovat se sociálními sítěmi, jak vydělávat peníze prostřednictvím internetu a další témata, která jsme si ověřili v praxi. A praxe máme opravdu dost. 🙂

Aktuálně sháníme dataprojektor. Podnikl jsem nějaké kroky, budu o výsledku informovat, protože to bude ještě zajímavé.

Naše nabídka školení je na webu LibIT.cz a pravidelně se aktualizuje. Máte-li zájem o podobné školení v nějakém jiném místě a je-li vás aspoň pět, pak k vám rádi dojedeme.

Podobné čtení

Napsal a odeslal jsem další newsletter, snad to ne... Na začátku roku 2012 jsem se rozhodl, že psaní newsletterů vezmu...vážně, protože jsem si přečetl tisíc a jeden důvod, proč se to má...dělat a proč je psaní newsletteru výhodné. Viděl jsem výborné newslettery, často...americké, ale poslední dobou vídám kvalitní  i ty česky psané. Přihlásil jsem si...jich skoro několik desítek z neziskového sektoru a sleduji je. Z některých adres...ještě žádný nepřišel, z některých chodí pravidelně, někdy je vidět, že to...fakt tomu autorovi nejde, jinde jsou patrné zkušenosti se psaním a publikováním...textu.
Pro neziskovky: Jak napsat e-mail s prosbou o dar Představte si, že v neziskové organizaci potřebujete 100 000 korun na...nějaké - třeba stavební - úpravy u klienta s tělesným hendikepem (příklad). Jak...je získáte?

2 komentáře u „Vzdělávání pro neziskové organizace v Opavě“

Komentáře nejsou povoleny.