Vzdělávání pro neziskové organizace v Opavě

Logo Liberixu

Konečně jsem se dostal k tomu, že to můžu zkusit realizovat. V Opavě máme dostatečně velkou kancelář, která je dokonce i celkem vybavená nábytkem, školit taky máme co, takže hurá do toho. Velký problém vidím v rozšíření této informace, nečekám proto žádný nával, ale nic nepřináší úspěchy druhý den po spuštění.

Neziskovkám – a v budoucnu snad i jiným zájemcům – tedy nabízíme vzdělávání v oblasti, které rozumíme myslím celkem dobře. Jak se propagovat na internetu, jak vyrobit newsletter nebo časopis, jak vybudovat web, jak pracovat se sociálními sítěmi, jak vydělávat peníze prostřednictvím internetu a další témata, která jsme si ověřili v praxi. A praxe máme opravdu dost. 🙂

Aktuálně sháníme dataprojektor. Podnikl jsem nějaké kroky, budu o výsledku informovat, protože to bude ještě zajímavé.

Naše nabídka školení je na webu LibIT.cz a pravidelně se aktualizuje. Máte-li zájem o podobné školení v nějakém jiném místě a je-li vás aspoň pět, pak k vám rádi dojedeme.

Podobné čtení

Poraďte: Výběr ADSL bez pevné linky Používám pro připojení do netu už hodně dlouho Volného. Poslední dobou mě štvou prodlevy ve spojení,...ale nevím, čím to je, tak to na ně nebudu svalovat. Jde o to, že se chci konečně...zbavit pevné linky, protože ji nepotřebuju, netelefonuju a prostě mě to už fakt moc...štve, že za to musím platit každý měsíc tolik peněz. Jenže, co si vybrat za...spojení do netu, když nebudu mít aktivní telefonní linku?
Pokus o výklad některých výsledků ze zprávy České ... Z pracovních důvodů se zabývám...inspekční zprávou ČŠI a přiznávám, že nestačím zírat. Na podzim se to dostalo...do zpráv, psalo se o tom všude - podle zprávy je stav mnoha zákoutí českého...školství katastrofální. Zprávu samotnou jsem četl až nyní a jsem nemile překvapen...nejen tím, že se potvrdily informace o hardwaru a softwaru, které jsem znal už z...podzimu, ale hlavně informacemi, které leccos vypovídají o učitelích. Vytvořil jsem...grafy, pojďte se podívat.

Sdílejte článek svým přátelům