Vzdělávání pro neziskové organizace v Opavě

Konečně jsem se dostal k tomu, že to můžu zkusit realizovat. V Opavě máme dostatečně velkou kancelář, která je dokonce i celkem vybavená nábytkem, školit taky máme co, takže hurá do toho. Velký problém vidím v rozšíření této informace, nečekám proto žádný nával, ale nic nepřináší úspěchy druhý den po spuštění.

Neziskovkám – a v budoucnu snad i jiným zájemcům – tedy nabízíme vzdělávání v oblasti, které rozumíme myslím celkem dobře. Jak se propagovat na internetu, jak vyrobit newsletter nebo časopis, jak vybudovat web, jak pracovat se sociálními sítěmi, jak vydělávat peníze prostřednictvím internetu a další témata, která jsme si ověřili v praxi. A praxe máme opravdu dost. 🙂

Aktuálně sháníme dataprojektor. Podnikl jsem nějaké kroky, budu o výsledku informovat, protože to bude ještě zajímavé.

Naše nabídka školení je na webu LibIT.cz a pravidelně se aktualizuje. Máte-li zájem o podobné školení v nějakém jiném místě a je-li vás aspoň pět, pak k vám rádi dojedeme.

Podobné čtení

Přednáška Nebezpečí na internetu potřetí v Brně... Dnes jsem opět, potřetí, mluvil o rizicích na internetu ve Středisku služeb školám...v Brně. Dnes to byli páťáci a hrstka deváťáků. Další pokračování před...Vánocemi.
Jako na svatbě… Tak jsme se dneska konečně taky dočkali.

2 komentáře u “Vzdělávání pro neziskové organizace v Opavě

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest