Vzdělávání pro neziskové organizace v Opavě

Konečně jsem se dostal k tomu, že to můžu zkusit realizovat. V Opavě máme dostatečně velkou kancelář, která je dokonce i celkem vybavená nábytkem, školit taky máme co, takže hurá do toho. Velký problém vidím v rozšíření této informace, nečekám proto žádný nával, ale nic nepřináší úspěchy druhý den po spuštění.

Neziskovkám – a v budoucnu snad i jiným zájemcům – tedy nabízíme vzdělávání v oblasti, které rozumíme myslím celkem dobře. Jak se propagovat na internetu, jak vyrobit newsletter nebo časopis, jak vybudovat web, jak pracovat se sociálními sítěmi, jak vydělávat peníze prostřednictvím internetu a další témata, která jsme si ověřili v praxi. A praxe máme opravdu dost. 🙂

Aktuálně sháníme dataprojektor. Podnikl jsem nějaké kroky, budu o výsledku informovat, protože to bude ještě zajímavé.

Naše nabídka školení je na webu LibIT.cz a pravidelně se aktualizuje. Máte-li zájem o podobné školení v nějakém jiném místě a je-li vás aspoň pět, pak k vám rádi dojedeme.

Podobné čtení

Darktable má nový modul – světla a stíny, te... Já jsem tušil, že tam něco chybí, akorát jsem nevěděl, co to je. Mým fotkám furt...chyběla dynamická barevnost, kterou vidím na jiných fotkách. Pořád jsem to zkoušel...vytvořit a pořád se mi to nedařilo. Nepomohla změna kontrastu, úprava tonality,...barevné zóny... furt ty fotky byly ploché.
Proč nejsou školení na Linux a OpenOffice.org? ... ...zní často v našich diskuzních fórech na OpenOffice.cz nebo třeba na LinuxEXPRESu....Lidé chtějí platit za své vzdělání, zajímá je, jak lépe pracovat s...kancelářským balíkem a skutečně, ale doopravdy skutečně je štve, že žádné...pořádné školení nikde nemůžou najít a my ani na webu žádné nemáme. A když...tam  nějaké jako reklama je, tak je to sakrapráce na Excel. Že se nestydíme.

2 komentáře u “Vzdělávání pro neziskové organizace v Opavě”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest