Novosedelské sklepy v burčákové sezóně

Letos jsme vinobraní v Novosedlech nestihli, přijeli jsme až v říjnu, v době, kdy burčáková sezóna pomalu končila. Najít a koupit burčák byla výzva na skoro dvě hodiny – nedá se ani říct, že by lidi byli kdovíjak ochotní, byť to o sobě tvrdí.  Nakonec jsme burčák na chuť koupili, byl dobrý. Vzniklo pár fotek, předkládám aspoň sklepy. Nefotil jsem speciálně ty zavřené – zavřené byly skoro všechny.

Pokud byste chtěli přijet na víno nebo příští rok na hody či vinobraní, rodiče nabízejí ubytování v soukromí.

Podobné čtení

Dobře placená procházka v Národním divadle Minulý víkend jsme strávili v Praze - byli jsme pozváni do Národního na...představení Dobře placená procházka z dílny S+Š. Jeli jsme v sobotu ráno vlakem,...tentokrát ne Piňďou, alébrž běžným EC nebo IC (nerozlišuju to).
Pořádáme další setkání učitelů, kteří se nebojí po... Pokud učíte, chtěl bych vás pozvat na 6. prosince do Olomouce. Na ZŠ Stupkova...pořádáme další setkání...učitelů, kteří používají nebo chtějí používat open-source software. Akce je...zamýšlena jako neformální setkání "učitelé sobě", tzn. budou se zde předávat...informace z terénu. Není to určeno jen IT odborníkům, spíše naopak - chtěli bychom...ukázat, že software má své místo také v jiných předmětech.

2 komentáře u “Novosedelské sklepy v burčákové sezóně”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest