Pořádáme další setkání učitelů, kteří se nebojí používat open source – dorazíte?

Pokud učíte, chtěl bych vás pozvat na 6. prosince do Olomouce. Na ZŠ Stupkova pořádáme další setkání učitelů, kteří používají nebo chtějí používat open-source software. Akce je zamýšlena jako neformální setkání „učitelé sobě“, tzn. budou se zde předávat informace z terénu. Není to určeno jen IT odborníkům, spíše naopak – chtěli bychom ukázat, že software má své místo také v jiných předmětech.

Stále je možné se přihlásit s nabídkou prezentace, přednášky nebo workshopu. Zatím se mi sešly tyto příspěvky:

Pokud se chcete zúčastnit, přihlaste se, prosím (primárně jde o akci pro učitele, ale nikoho nevyženeme). Pokud chcete vystoupit, pošlete prosím ještě anotaci na skoleni@liberix.cz. Těším se na zajímavé příspěvky a nové kontakty.

Momentka ze setkání učitelů, březen 2012

Podobné čtení

Vědomý business – kniha a myšlenka, která mě... Knihu Vědomý business jsem si...koupil už před časem a byl jsem překvapen, co se v ní skrývá za skvělé myšlenky...(a úžasně přeložené). Vedlo mě to k několika malým, ale důležitým...rozhodnutím, která se od té doby snažím realizovat. Především maximálně omezuju...přísliby a rozhoduji se podle svých pocitů, co ne/udělám. Jinými slovy - pracuji na...tom, abych se vědomě rozhodoval, že něco udělám, nebo neudělám....Je to někdy těžké - ne to rozhodnutí, ale následky nebo okolnosti. Člověk má...tendenci říkat "Já ti pak zavolám" (a nezavolá), "budu se snažit ti pomoct" (a...nepomůže), "pokud by byl zájem" (a čeká,...ačkoliv zájem je) a podobné omezující (nevědomé) fráze. Na...České pozici vyšel rozhovor se ženou, která se rozhodla celý koncept propagovat...v ČR a vynikajícím způsobem přeložila Kofmanovu knihu. Její jméno je Tereza...Kalinová a já se těším, až jednou s Tomášem Hajzlerem natočí večeři a své...myšlenky o svobodě v práci a vědomém businessu spojí. Jde o jednu...nádobu. PS. Knihu si musím přečíst ještě jednou. Pak o ní napíšu článek.
Kvalitní cesty se blíží k Opavě – konečně!... Ještě nechci křičet, že jsme se...dočkali, ale když jsem poprvé jel po nové dálnici, zařval jsem si. Odry jsem viděl...z úplně nového pohledu, Bělotín jsem poznal jen podle břízek a mostu, po kterém se...jezdilo dosud.