Pořádáme další setkání učitelů, kteří se nebojí používat open source – dorazíte?

Pokud učíte, chtěl bych vás pozvat na 6. prosince do Olomouce. Na ZŠ Stupkova pořádáme další setkání učitelů, kteří používají nebo chtějí používat open-source software. Akce je zamýšlena jako neformální setkání „učitelé sobě“, tzn. budou se zde předávat informace z terénu. Není to určeno jen IT odborníkům, spíše naopak – chtěli bychom ukázat, že software má své místo také v jiných předmětech.

Stále je možné se přihlásit s nabídkou prezentace, přednášky nebo workshopu. Zatím se mi sešly tyto příspěvky:

Pokud se chcete zúčastnit, přihlaste se, prosím (primárně jde o akci pro učitele, ale nikoho nevyženeme). Pokud chcete vystoupit, pošlete prosím ještě anotaci na skoleni@liberix.cz. Těším se na zajímavé příspěvky a nové kontakty.

Momentka ze setkání učitelů, březen 2012

Podobné čtení

Kdyby byl zájem… Kdyby byl zájem, mohl bych to udělat. Častá fráze, která se usazuje v...našich končinách, stejně jako alibistické Zdravím. Bojíme se říct...Zdravím tě, protože jsme zapomněli, jestli si tykáme. A Zdravím...vás nám zase přijde zbytečně moc osobní. Tak jen zdravíme. A stejné je to s...konkrétní prací.
Školil jsem v Praze: Svobodný software pro učitele... Na jaře nás v Liberixu kontaktovala paní Kočí ze Vzdělávacího institutu Středočeského kraje a...projevila zájem o naše školení svobodného softwaru, konkrétně o kurz LibreOffice,...pro grafické programy a obecný úvod do svobodného softwaru.

Pin It on Pinterest