Pořádáme další setkání učitelů, kteří se nebojí používat open source – dorazíte?

Pokud učíte, chtěl bych vás pozvat na 6. prosince do Olomouce. Na ZŠ Stupkova pořádáme další setkání učitelů, kteří používají nebo chtějí používat open-source software. Akce je zamýšlena jako neformální setkání „učitelé sobě“, tzn. budou se zde předávat informace z terénu. Není to určeno jen IT odborníkům, spíše naopak – chtěli bychom ukázat, že software má své místo také v jiných předmětech.

Stále je možné se přihlásit s nabídkou prezentace, přednášky nebo workshopu. Zatím se mi sešly tyto příspěvky:

Pokud se chcete zúčastnit, přihlaste se, prosím (primárně jde o akci pro učitele, ale nikoho nevyženeme). Pokud chcete vystoupit, pošlete prosím ještě anotaci na skoleni@liberix.cz. Těším se na zajímavé příspěvky a nové kontakty.

Momentka ze setkání učitelů, březen 2012

Podobné čtení

openMagazin – články o Linuxu a OpenOffice.o... V tuto chvíli vychází první číslo...nového magazínu, který jsme pojmenovali openMagazin. Obsahuje v jednom PDF souboru ty...nejlepší články, které vyšly v uplynulém měsíci na portálech OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Smyslem...tohoto projektu je šířit po vzoru zahraničních magazínů informace mezi běžné...uživatele - počítáme s tím, že ti informovanější PDF magazín doporučí nebo...pošlou mailem, v krajním případě (část) vytisknou.
Jaká byla konference UP Business Camp 2013 –... Navštívil jsem konferenci určenou pro začínající podnikatele - UP...Business Camp 2013. Toto je druhá část reportáže, bude lepší, když začnete...tou první: Ohlédnutí za konferencí UP Business Camp 2013 v Olomouci, část...první

Pin It on Pinterest