Pořádáme další setkání učitelů, kteří se nebojí používat open source – dorazíte?

Pokud učíte, chtěl bych vás pozvat na 6. prosince do Olomouce. Na ZŠ Stupkova pořádáme další setkání učitelů, kteří používají nebo chtějí používat open-source software. Akce je zamýšlena jako neformální setkání „učitelé sobě“, tzn. budou se zde předávat informace z terénu. Není to určeno jen IT odborníkům, spíše naopak – chtěli bychom ukázat, že software má své místo také v jiných předmětech.

Stále je možné se přihlásit s nabídkou prezentace, přednášky nebo workshopu. Zatím se mi sešly tyto příspěvky:

Pokud se chcete zúčastnit, přihlaste se, prosím (primárně jde o akci pro učitele, ale nikoho nevyženeme). Pokud chcete vystoupit, pošlete prosím ještě anotaci na skoleni@liberix.cz. Těším se na zajímavé příspěvky a nové kontakty.

Momentka ze setkání učitelů, březen 2012

Podobné čtení

Coworkingový prostor v Opavě vznikne během jara 20... Jeden z mých nápadů, které jsem si před časem rozepsal k případné realizaci, se...najednou začíná uskutečňovat. Chtěl bych provozovat vzdělávací...centrum, pořádat různé kurzy, sám školit, doplňovat to nabídkou...vzdělávání na internetu... Coworkingové centrum vzniká na Dolním náměstí 20/21 a předpokládáme, že začne...plně fungovat 1. června 2013.
Školení Redmine, úpravy Moodlu a další výsledky pr... Poslední měsíce byly strašně hektické a plné práce. Realizoval jsem hodně...projektů naráz. Teď se vše trochu uklidňuje, tak jsem na svůj web sepsal pár referencí hotových projektů a...chci se pochlubit i tady. 😉

Pin It on Pinterest