Kde koupit nejen trička s tučňákem (dárky pro linuxáky)

Na konci léta jsme spustili e-shop zaměřený na open source. Chceme v něm nabízet až stovky položek, zatím jsme na desítkách. Nabízíme trička s motivem tučňáka, s logy různých programů – GIMP, LibreOffice, WordPress, KDE, Xfce. Kromě toho jsou v nabídce i placky, zatím v omezené míře, a magazín Open source & praxe. V jeho případě bychom s i přáli, kdyby nás příznivci podpořili tím, že si koupí jeho PDF verze.

Získané peníze jdou zpátky na produkci informačních materiálů, článků, pokrývají také naše provozní náklady, práci lidí. Teda mají pokrývat, momentálně jsme ještě nic nevydělali. Ale věřím, že se to změní. Pokud hledáte dárek pro ajťáka nebo máte rádi open source, tady najdete pomoc: obchod.liberix.cz.

Podobné čtení

Kdo a kde je české KDE? Rozhodl jsem se, že se mi KDE líbí natolik, že se pokusím pomoci při lokalizaci tam,...kde na to budu stačit. Třeba bych mohl občas přeložit nějakou nápovědu nebo se...třeba starat o nějakou stránku s informacemi a hlídat aktuálnost. Své zkušenosti...jsem shrnul do následujícího článku.
Ulteo Open Virtual Desktop – firemní aplikac... Ulteo OVD je open-source technologie pro korporátní nasazení. Umožňuje IT oddělení...vytvořit virtuální strukturu aplikací, které běží na aplikačním serveru a...klienti k nim mohou přistupovat prostřednictvím prohlížeče, klientského programu,...pomocí zařízení s Androidem nebo nově na tabletu iPad. Padá tím hranice mezi...operačními systémy, zaměstnanec prostě používá tu sadu aplikací, kterou pro něj...IT oddělení připraví.

4 komentáře u „Kde koupit nejen trička s tučňákem (dárky pro linuxáky)“

  1. Držím palce, ať se eshop rozjede! Trička jsou povedené (i když nejsem cílovka) a jsem zvědav na další motivy 🙂

Komentáře nejsou povoleny.