Kde koupit nejen trička s tučňákem (dárky pro linuxáky)

Na konci léta jsme spustili e-shop zaměřený na open source. Chceme v něm nabízet až stovky položek, zatím jsme na desítkách. Nabízíme trička s motivem tučňáka, s logy různých programů – GIMP, LibreOffice, WordPress, KDE, Xfce. Kromě toho jsou v nabídce i placky, zatím v omezené míře, a magazín Open source & praxe. V jeho případě bychom s i přáli, kdyby nás příznivci podpořili tím, že si koupí jeho PDF verze.

Získané peníze jdou zpátky na produkci informačních materiálů, článků, pokrývají také naše provozní náklady, práci lidí. Teda mají pokrývat, momentálně jsme ještě nic nevydělali. Ale věřím, že se to změní. Pokud hledáte dárek pro ajťáka nebo máte rádi open source, tady najdete pomoc: obchod.liberix.cz.

Podobné čtení

Dočkali jsme se – Mandriva Linux 2009 Podzim byl pracovně náročný - jako součást Ivanovy farmy zvířat (on tedy napsal...nepřesně "zvěř") - jsem byl zapřažen, abych táhl. Byly mi souzeny sny o Ubuntu,...Mandriva Linuxu, KDE4 a GNOME. Nebylo vše růžové, ještě před odjezdem na dovolenou...jsem v Praze ve dvě ráno dodělával popisky k obrázkům.
Linuxový časopis stále existuje – je to Linu... V srpnu 2007 jsme oznámili, že...končíme s vydáváním papírové verze časopisu. Nepřestali jsme se ovšem věnovat...webu a dnes lze s úspěchem říct, že portál LinuxEXPRES.cz je velmi úspěšný.

4 komentáře u “Kde koupit nejen trička s tučňákem (dárky pro linuxáky)”

  1. Držím palce, ať se eshop rozjede! Trička jsou povedené (i když nejsem cílovka) a jsem zvědav na další motivy 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest