Úřady by mohly používat open source a získat nové výhody. Liberix poradí jak začít

V Liberixu jsme vydali PDF metodiku určenou úřadům. Měla by je motivovat ke změně myšlení, odstranění předsudků a obav a ve výsledku k nasazení open source. Více v článku na Liberix.cz, prosím všechny o šíření PDFka, je volně ke stažení.

 

 

Podobné čtení

Konferencia o otvorenom softvéri v Žiline 1.-4.7.2... V dňoch 1. - 4. júla 2010 sa v priestoroch...Žilinskej univerzity uskutoční odborná konferencia Otvorený softvér vo...vzdelávaní, výskume a v IT riešeniach (OSSConf2010), ktorá je stretnutím...ľudí, ktorých spája záujem o otvorený softvér a otvorené informačné technológie...(tvorba, využitie, komplexné riešenia na základe otvoreného softvéru a hardvéru)....OSSConf 2010 je po prvýkrát organizovaná pod hlavičkou Spoločnosti pre otvorené informačné technológie (SOIT)...a rovnako po prvýkrát tu bude udelená Cena...SOIT a Liberixu za najlepšiu študentskú prácu súvisiacu s otvorenými...informačnými technológiami.
Elektronický časopis openMagazin má za sebou dvaná... Zdarma a bez omezení šířený elektronický...časopis openMagazin dosáhl dvanácti vydání, během roku 2009 si vybudoval...čtenářskou základnu a získal ISSN. Do roku 2010 plánuje redakce vizuální změny a...zapracování dobrých nápadů od čtenářů.

Sdílejte článek svým přátelům