Úřady by mohly používat open source a získat nové výhody. Liberix poradí jak začít

V Liberixu jsme vydali PDF metodiku určenou úřadům. Měla by je motivovat ke změně myšlení, odstranění předsudků a obav a ve výsledku k nasazení open source. Více v článku na Liberix.cz, prosím všechny o šíření PDFka, je volně ke stažení.

 

 

Podobné čtení

RSS čtečka pro profíky, která synchronizuje obsah ... Program RSSOwl je k dispozici pro několik operačních systémů a v několika jazycích...(čeština zatím bohužel chybí). Jedná se o RSS čtečku, která má...výborné uživatelské rozhraní a množství skvělých vlastností, mimojiné...synchronizuje příspěvky s vaším účtem na Googlu a podporuje...zásuvné moduly. Díky tomu lze např. používat offline režim nebo...najít RSS kanály k tématu. Poměrně technicistní záležitost, jakou RSS kanály,...najednou získává na atraktivitě. Ano, propojení se sociálními médii je...samozřejmostí.
Konferencia o otvorenom softvéri v Žiline 1.-4.7.2... V dňoch 1. - 4. júla 2010 sa v priestoroch...Žilinskej univerzity uskutoční odborná konferencia Otvorený softvér vo...vzdelávaní, výskume a v IT riešeniach (OSSConf2010), ktorá je stretnutím...ľudí, ktorých spája záujem o otvorený softvér a otvorené informačné technológie...(tvorba, využitie, komplexné riešenia na základe otvoreného softvéru a hardvéru)....OSSConf 2010 je po prvýkrát organizovaná pod hlavičkou Spoločnosti pre otvorené informačné technológie...(SOIT) a rovnako po prvýkrát tu bude udelená Cena SOIT a Liberixu za najlepšiu...študentskú prácu súvisiacu s otvorenými informačnými technológiami.

Pin It on Pinterest