Ani nemusíte mít vysvědčení

Před pár dny jsem přijal telefonní hovor z neznámého čísla. Volal mi pán z nějaké firmy a měl zájem o vytvoření webu. Chvilku jsme hovořili a pak padla klíčová otázka.

Ne, neptal se hned na peníze.

Chtěl vědět, jaký použiju základ, na čem stavím. Odpověděl jsem, že WordPress.

Následovalo ticho.

„Znáte WordPress?“

„Ne, řekněte mi o tom něco.“

Věci nejsou samozřejmé

Občas na to zapomínám. Tohle mě překvapilo, ale opět mi připomnělo známou pravdu, že to, co znám já, nemusí znát člověk v telefonu.

Vytvořil jsem online kurz Zlatý WordPress, abych ukázal „lidem v telefonu“, že i oni mohou publikovat na webových stránkách. Na svých webových stránkách.

Nemusíte mít vysvědčení

Nemusíte mít vysvědčení ze žádné školy, abyste uměli publikovat pomocí WordPressu. V mém kurzu se to naučíte – a stále přidávám další obsah.

 

 

Podobné čtení

Moc práce Poslední dobou mám nějak moc práce, takže ani nestíhám psát. No, ne že bych...úplně nestíhal, ale nemám jaksi chuť a nemám o čem (na rozdíl od jiných, třeba i těch, kteří své příspěvky vydávají s...dvouměsíčním zpožděním ;-)). "Webování" si užívám dost - čas věnuju třeba...LinuxEXPRESu. Ne všechno, co chystáme, je tam...vidět, protože to zveřejníme, až to bude hotové, ale je toho dost.
Spustili jsme novou verzi portálu www.Openoffice.c... V červnu jsme v QCM,...s.r.o., dospěli k závěru, že portál OpenOffice.cz si zaslouží pravidelný...obsah. Rád jsem to dostal na starosti. 🙂 Po nějaké době jsme dospěli k závěru,...že plán rozvoje, který mezitím vznikl,  má stabilní základy, vedení firmy...souhlasilo a především uvolnilo požadované kapacity, takže jsme mohli začít s...prací.

Pin It on Pinterest