Ani nemusíte mít vysvědčení

Před pár dny jsem přijal telefonní hovor z neznámého čísla. Volal mi pán z nějaké firmy a měl zájem o vytvoření webu. Chvilku jsme hovořili a pak padla klíčová otázka.

Ne, neptal se hned na peníze.

Chtěl vědět, jaký použiju základ, na čem stavím. Odpověděl jsem, že WordPress.

Následovalo ticho.

„Znáte WordPress?“

„Ne, řekněte mi o tom něco.“

Věci nejsou samozřejmé

Občas na to zapomínám. Tohle mě překvapilo, ale opět mi připomnělo známou pravdu, že to, co znám já, nemusí znát člověk v telefonu.

Vytvořil jsem online kurz Zlatý WordPress, abych ukázal „lidem v telefonu“, že i oni mohou publikovat na webových stránkách. Na svých webových stránkách.

Nemusíte mít vysvědčení

Nemusíte mít vysvědčení ze žádné školy, abyste uměli publikovat pomocí WordPressu. V mém kurzu se to naučíte – a stále přidávám další obsah.

 

 

Podobné čtení

A vy jste ještě nevyfotili ducha? Zahlídl jsem na Novinkách článek Na...skotském hradě vyfotili ducha, může jít o vězněného krále z 16. století....Blbost. Ale už byla půlnoc, chystal jsem se jít spát a jen jsem tak pročítal...náhodné články...
Velká Británie je země plná historie, starých hradů a pošmourných...mlhavých dnů. Není divu, že vzhledem k této kombinaci každý třetí Brit věří na...duchy a každý desátý se domnívá, že už někdy v životě nějakého viděl....Nejnovější případ z hradu Tantallon nedaleko skotského Edinburghu je o to...zajímavější, že je vše zachycené na lehce až mrazivě detailní...fotografii.
Klikl jsem.
Jako VoIP operátora jsem si vybral Fayn – a ... Publikoval jsem tady takový menší průzkum (průzkum,...první...kolo výběru), který se týkal volání přes internet, tedy tzv. VoIP. Na trhu...existuje množství firem, já jsem vybral několik a srovnal jejich nabídku, ceny a...další parametry. A nejsem zdaleka sám, kdo nad těmito věcmi přemýšlí, jak se...ukázalo v komentářích - díky za ně.

Pin It on Pinterest