Ani nemusíte mít vysvědčení

Před pár dny jsem přijal telefonní hovor z neznámého čísla. Volal mi pán z nějaké firmy a měl zájem o vytvoření webu. Chvilku jsme hovořili a pak padla klíčová otázka.

Ne, neptal se hned na peníze.

Chtěl vědět, jaký použiju základ, na čem stavím. Odpověděl jsem, že WordPress.

Následovalo ticho.

„Znáte WordPress?“

„Ne, řekněte mi o tom něco.“

Věci nejsou samozřejmé

Občas na to zapomínám. Tohle mě překvapilo, ale opět mi připomnělo známou pravdu, že to, co znám já, nemusí znát člověk v telefonu.

Vytvořil jsem online kurz Zlatý WordPress, abych ukázal „lidem v telefonu“, že i oni mohou publikovat na webových stránkách. Na svých webových stránkách.

Nemusíte mít vysvědčení

Nemusíte mít vysvědčení ze žádné školy, abyste uměli publikovat pomocí WordPressu. V mém kurzu se to naučíte – a stále přidávám další obsah.

 

 

Podobné čtení

Připravujeme změny na www.openoffice.cz

Portál www.openoffice.cz projde v nejbližší době rozsáhlou rekonstrukcí,...jejímž cílem je učinit z něj opravdové centrum pro české uživatele tohoto...oblíbeného kancelářského balíku. Redakce (kterou mám na starosti) se obrací na...současné i potenciální návštěvníky s prosbou o vyplnění jednoduché ankety,...jejíž výsledky se stanou pro rozvoj portálu odrazovým můstkem. Anketa se nachází...na adrese anketa.openoffice.cz a její vyplnění zabere několik málo minut....Formulář bude přístupný do 30. září 2008.

Redakce uvítá všechny návrhy...týkající se budoucnosti portálu, včetně nabídek ke spolupráci, vytváření obsahu...či inzerce. Pište nám na email redakce@openoffice.cz.

Děkujeme všem...respondentům za spolupráci při vyplňování ankety a věříme, že se vám bude nový...portál líbit.

Jak si na mateřské udělat rekvalifikační kurz (ko...

Jak na rodičovské dovolené nepropadnout mánii oteplouchů a...nezakrnět? Před nějakou dobou jsem si uvědomila, že mé vyjadřovací schopnosti...mizí v nenávratnu. Začala jsem se tedy pídit po tom, jak si rozšířit obzory a...restartovat šedou kůru mozkovou. Zajímavý impuls mi poskytl článek Táborského...deníku Rekvalifikaci...si mohou udělat i maminky na rodičovské dovolené. Nejen skladník vyhozený ze...šroubárny, ale i žena na rodičovské může využít nabídky úřadu práce a udělat...si rekvalifikační kurz.

Pin It on Pinterest