Prodáme auto: Škoda Fabia 2006 HB, najeto 40 000 km, nebouraná

PRODÁNO. Prodáváme stříbrnou Fabii hatchback, rok výroby 2006, stihla zatím najezdit 40 000 km. Do roku 2011 ji děda garážoval, od roku 2011 ji parkuji na ulici.

Nemá sice klimatizaci, ale zase si otevřete přední okna tlačítkem. Nemá žádné zranění a pravidelně jezdila na kontroly do autorizovaného servisu. Servisní knížka je poctivě vyplněná.

Prodáváme ji, protože se do ní nevejde to, co potřebuje naše stále větší rodina naložit a převézt. Bydlíme v Opavě, ale rodiče máme v Novosedlech nedaleko Mikulova, takže všude v dosahu této trasy (tj. přes celou Moravu) může Fabia najít novou garáž.

Výkon 40 kW, obsah 1,2 HTP, ABS, klimatizace ne, přední okna elektricky stahovatelná, airbag řidiče. Autorádio ne, posilovač řízení ano (pro mě je to samozřejmost, ale zdá se, že ne pro všechny).

Centrální zamykání bez dálkového ovládání. Dojíždím zimní gumy, letní jsou uskladněné (jen pneu, ne disky). STK do 4/2015.

Cenu nabídněte. Kontakt: 606 716 243, vlastimil@e-ott.info

 

Podobné čtení

Ottovinky – plánování práce Nenapsal jsem Ottovinky bezmála tři týdny. Událo se hodně věcí, velká většina z...nich se týká práce. Ale také bytu. Díky za rady, které se objevují u mých dotazů....Je to zajímavé a taky důležité vidět, jak se to dělá, i když má každý jiné...postupy nebo kritéria. Rozhodli jsme se využít služeb firmy, která navrhuje bytové...interiéry a spolupracuje s firmou, jež vše dodá na klíč.
Albertovec – nečekaně pěkný výlet V sobotu nás ségra a švára vytáhli na malý výlet. No dobře - Tomáš už dlouho...říkal, že na jídlo do hotelu v Albertovci prostě musíme jednou jít. A to...jednou nastalo právě v sobotu, důvod nebyla jen skvělá pověst hotelové kuchyně,...ale také jiná věc. kromě Tomáše jsme tam nikdo nebyli, tak jsme byli zvědaví. Na...koníčky... 🙂

1 komentář u „Prodáme auto: Škoda Fabia 2006 HB, najeto 40 000 km, nebouraná“

Komentáře nejsou povoleny.