Prodáme auto: Škoda Fabia 2006 HB, najeto 40 000 km, nebouraná

PRODÁNO. Prodáváme stříbrnou Fabii hatchback, rok výroby 2006, stihla zatím najezdit 40 000 km. Do roku 2011 ji děda garážoval, od roku 2011 ji parkuji na ulici.

Nemá sice klimatizaci, ale zase si otevřete přední okna tlačítkem. Nemá žádné zranění a pravidelně jezdila na kontroly do autorizovaného servisu. Servisní knížka je poctivě vyplněná.

Prodáváme ji, protože se do ní nevejde to, co potřebuje naše stále větší rodina naložit a převézt. Bydlíme v Opavě, ale rodiče máme v Novosedlech nedaleko Mikulova, takže všude v dosahu této trasy (tj. přes celou Moravu) může Fabia najít novou garáž.

Výkon 40 kW, obsah 1,2 HTP, ABS, klimatizace ne, přední okna elektricky stahovatelná, airbag řidiče. Autorádio ne, posilovač řízení ano (pro mě je to samozřejmost, ale zdá se, že ne pro všechny).

Centrální zamykání bez dálkového ovládání. Dojíždím zimní gumy, letní jsou uskladněné (jen pneu, ne disky). STK do 4/2015.

Cenu nabídněte. Kontakt: 606 716 243, vlastimil@e-ott.info

 

Podobné čtení

Stěrače – prozatím vyřešeno Dneska jsem koupil nové stírací gumičky s honosným názvem "grafitové".
Oni se mě chtějí zbavit! Přistěhovali se před rokem a hned začali dělat změny. Za zády mi navrtali na zeď...nějaké držáky a věšáky, pozvali nějaké cizí velké, kteří to tady všechno...zabalili do velkých sáčků a pak po nich stříkali barvou, kterou mám vpředu. O ale...to nejhorší mělo teprve přijít.

1 komentář u “Prodáme auto: Škoda Fabia 2006 HB, najeto 40 000 km, nebouraná”

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest