Narodila se nám Anežka

Naše dcerka Anežka Ottová přišla na svět v úterý 5. srpna 2014 ve 4:20 ráno (3:20 jsme ještě byli doma). Bylo to hodně rychlé, ale vše proběhlo v pořádku a byl to pěkný zážitek (i pro maminku Zuzku). Anežka po porodu vážila 4090 gramů a měřila 53 centimetrů. Oběma se daří skvěle. (František je o dva roky a zhruba dva měsíce starší.)

Podobné čtení

Novosedelské vinobraní V sobotu 15. září se v mých rodných Novosedlech opět konala tradiční slavnost...vinobraní spojená s akcí Den otevřených sklepů. Loni jsem neměl - blbec - foťák,...letos už ale ano. V praxi to znamená, že získané peníze, se "obecně" utratí za to,...že davy lidí se navalí do sklepa, kde za bujarého veselí vypijou všechno, co teče a...majitel neschová. Ale celé to má i vyšší cíle, kromě lidové zábavy:...připomenutí tradic a vytvoření tradice nové. Show je založena na tezi, že drnholecký (snad se nepletu) baron (asi...i tohle bude nadsázka) přijíždí spolu se svou chotí na kontrolu viničních tratí....Navštíví nejvýznamnější vinaře (v reálu zejména vinařství Foltýn, Vinařství Kovacs, Víno Marcinčák; další malopěstitelé).
Stal jsem se bez vlastního přičinění strejdou :-)... Moje...vtipná sestra porodila 22. dubna 2009 ve 23:47 dceru Elišku. Váží 50 cm a měří...3160 gramů - nebo tak nějak - má hodně vlasů a malé nehtíky. Ze mě je strejda! :-)...Hurá, ať se jim daří!

5 komentářů u „Narodila se nám Anežka“

Komentáře nejsou povoleny.