O webu

Tento web se jmenuje Elektronický Ott. Od roku 2003 ho spravuje, bourá, opravuje, píše a fotí Vlastimil Ott.

O čem a pro koho píšu

V první řadě je web věnován  přátelům a rodině, protože píšu také o soukromých věcech. S tím, jak jsem měnil práci, zájmy a život, jsem se více či méně zaměřoval na určitá témata. Možná mezi nimi najdete to, které vás zajímá, v podstatě téměř všem se stále věnuji.

Od 1. března 2011 k dispozici jako CC

[box type=“secondary“]

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.

[/box]

Co to znamená?

Můžete vzít můj článek, upravit ho a vydat na svém blogu. Musíte uvést, že jsem autorem původního článku, který jste použili, a musíte uvést adresu blogu (nejlépe přímo článku).

Můžete vzít mé fotografie a použít je na svém webu nebo ve svém dokumentu, a to třeba i v prezentaci pro konferenci. Musíte uvést, že jsem jejím autorem.

Nesmíte vzít můj článek a vydávat jej za svůj.

Creative commons je nadstavba autorského zákona

Autorský zákon platí. Já navíc říkám: jsem autorem a nabízím vám svoje dílo (obsah blogu). Použijte ho a uveďte, že jsem jeho autorem.

Děkuji. 🙂

Web je archivován

Tento web byl vybrán k archivaci pro futurum lidstva. 🙂 Národní knihovna ČR vytváří digitální archiv a Elektronický Ott má tu čest být jeho součástí. Neznáte WebArchiv? Přečtěte si o něm více.

3 komentáře u „O webu“

 1. Včera jsem zde napsal text-který se asi ztratil,když dnes ho nemohu najít.
  Vážení -hlavně panu Ottovi děkuji za jeho radu a pokyny kdy mi napsal adresu na poradnu v Přerově a radu co dělat proti šmejdům BECK REISEN a HOME TECH Mělník.Dne 5.6.14 jsem obdržel od Okresního soudu Přerov – ROZSUDEK JMÉNEM REPUBLIKY – kterým jsem zbavem žaloby šmejdů a
  to v zastoupení JUDr Josefa Svobody-advokáta se sídlem Praha 7 Poupěťova 3.proti žalovanému Miroslavu Kurfirstovi z Přerova o vydání věci -výhra na předvaděčce v restauraci Vlčnov před dvěma
  a půl roku org.Beck Mělník.Na předvaděčce jsme byli vylosováni já i žena výhrou 7+7 a obdrželi
  jsme krabici nazvanou GAR SYSTEM -ve které bylo nádobí-uvedeno bez ceny .Taky tato výhra bylo napsaná do smlouvy kde se jednalo o koupi parního vysavače. Vysavač nebyl na předvaděčce ani dodán-cena předražená 30.000,-Kč.Smlouva však byla zrušena a potvrzena smějdy Beck -Mělník.Když šmejdi nevydělali poslali dopis,ža se musí vrátit co bylo získáno.t.j. i vrácení veřejné výhry na dva losy 7+7-t.j. krabice GAR SYSTEM-nádobí.
  Předvaděčka byla provedená 21.11.2011 v Klenčí a až 12.11.2013 jsem dostal dopis výzvy-smlouva od spolku Home Tech který to spolek koupil Beck Reisen,který byl zrušen-vymazán dne 14.8.13.Dopis který mi poslal advokát Svobody požadoval ve výzvě o vrácení výhra taky částku 4.840,-Kč za jeho služby pro Beck a Home–jelikož jsem mu uvedenou částku neposlal a na mně nyvydělal-zažaloval mne u Okresního soudu Přerov.Dne 4 dubna 2014 byl vynesen rozsudek ,který mne zprosti obžaloby i vrácení veřejné výhry krabici GAR SYSTEM.Tím skončilo utrpení organisované šmejdy BECK i HOME.
  Tímto děkuji panu Vlastimilu Attovi kdy mi napsal radu 29.1.2014 -Držím Vám palce -nedělejte nic.Pokud by Vás chtěl někdo žalovat-musí podniknout kroky on.Stalo se my jsme soudní řízení obhajili a vyhráli. Děkuji za pomoc ještě jednou!
  S pozdravem Miroslav Kurfirst -Přerov

  Odpovědět

Napsat komentář