Amarok – řazení podle interpreta a alba

Na Amarok jsem si dlouho zvykal, protože jsem nebyl zvyklý poslouchat mixy, nýbrž alba. Ale s tím, jak se pomalu pohybuju směrem ke KDE, jsem zjistil, že nic lepšího není, Amarok je prostě skvělý, možná jeden z nejlepších programů.

Hlavně s novou verzí nepřichází moře nových chyb, sice občas padne na hubu, ale za to může NFS a zvukový systém. Mimochodem, NFS byl pro něj pěkně velký ořech, ale 1.4.3, kterou používám, má právě v tomto vylepšený přístup. Když prostě není vzdálený soubor k dispozici, už nepadá a jede dál. Což předtím nedělal.

Ale zpět k řazení. Věděl jsem, že to někde je, ale pro oči jsem neviděl. Takže je to úplně jednoduché – na hlavním panelu je lišta, kde si člověk vybere, jak se mají písničky skládat.

Výběr řazení písniček

No a výsledek je potom následující. Pokud si řadíte jenom podle interpreta, míchají se všechny písničky dohromady, což mě irituje, protože chci slyšet album v kuse. Holt jsem změnil návyky. 🙂

Písničky řazené podle Interpret a pak podle Album

Akorát nevím, proč mi některé písničky přeskakuje – poškozené nejsou, jindy je hraje normálně…

Podobné čtení

Z repráků mi hraje… Lukáše zajímalo, jak "to dělám", že se mi v...Jabber klientu zobrazuje, co poslouchám za hudbu. je to snadné, páč používám KDE...aplikace, které jsou provázené.
Asus Eee 900A a různé linuxové systémy (např. Mobl... Ve Státech jsem si koupil...malý notebook - říká se jim netbooky nebo minibooky apod. Je to malá věcička,...která váží asi tak kilo, a je to čtečka internetu, prohlížečka fotek a tak. Na...práci to moc není, na druhou stranu - nic vám nebrání na něm pracovat. Stačí...připojit klávesnici, případně větší monitor a frčíte. Ajtíci se tím...připojují na servery, které hlídají, a neajtíci to můžou používat jako...normální hračku. Výborné je to do vlaku nebo když víte, že v sobotu večer musíte...někde na cestách mrknout na maily.

Sdílejte článek svým přátelům

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *