Amarok – řazení podle interpreta a alba

Na Amarok jsem si dlouho zvykal, protože jsem nebyl zvyklý poslouchat mixy, nýbrž alba. Ale s tím, jak se pomalu pohybuju směrem ke KDE, jsem zjistil, že nic lepšího není, Amarok je prostě skvělý, možná jeden z nejlepších programů.

Hlavně s novou verzí nepřichází moře nových chyb, sice občas padne na hubu, ale za to může NFS a zvukový systém. Mimochodem, NFS byl pro něj pěkně velký ořech, ale 1.4.3, kterou používám, má právě v tomto vylepšený přístup. Když prostě není vzdálený soubor k dispozici, už nepadá a jede dál. Což předtím nedělal.

Ale zpět k řazení. Věděl jsem, že to někde je, ale pro oči jsem neviděl. Takže je to úplně jednoduché – na hlavním panelu je lišta, kde si člověk vybere, jak se mají písničky skládat.

Výběr řazení písniček

No a výsledek je potom následující. Pokud si řadíte jenom podle interpreta, míchají se všechny písničky dohromady, což mě irituje, protože chci slyšet album v kuse. Holt jsem změnil návyky. 🙂

Písničky řazené podle Interpret a pak podle Album

Akorát nevím, proč mi některé písničky přeskakuje – poškozené nejsou, jindy je hraje normálně…

Podobné čtení

Jabber je ideální způsob pro pokec – mnohem ... Jabber je obecný název pro technologii,...která lidem umožňuje komunikovat po internetu. Jedná se o podobný způsob komunikace,...jako je ICQ nebo třeba Skype. Jabber má ale mnoho výhod, které zmíněné služby...nemají. A protože mu patří budoucnost, je vhodné se mu věnovat už teď.
Kontact a ukládání hesel pomocí KWallet

Když jsem migroval na Arch Linux, nechtěl jsem přijít o mnoho nastavení, zejména...KDE, která jsem si za uplynulou dobu vytvořil a na něž jsem si zvykl. Ať už se...jedná o klávesové zkratky v KDE, různá důležitá dočasná data nebo třeba...hesla.

Pin It on Pinterest