Amarok – řazení podle interpreta a alba

Na Amarok jsem si dlouho zvykal, protože jsem nebyl zvyklý poslouchat mixy, nýbrž alba. Ale s tím, jak se pomalu pohybuju směrem ke KDE, jsem zjistil, že nic lepšího není, Amarok je prostě skvělý, možná jeden z nejlepších programů.

Hlavně s novou verzí nepřichází moře nových chyb, sice občas padne na hubu, ale za to může NFS a zvukový systém. Mimochodem, NFS byl pro něj pěkně velký ořech, ale 1.4.3, kterou používám, má právě v tomto vylepšený přístup. Když prostě není vzdálený soubor k dispozici, už nepadá a jede dál. Což předtím nedělal.

Ale zpět k řazení. Věděl jsem, že to někde je, ale pro oči jsem neviděl. Takže je to úplně jednoduché – na hlavním panelu je lišta, kde si člověk vybere, jak se mají písničky skládat.

Výběr řazení písniček

No a výsledek je potom následující. Pokud si řadíte jenom podle interpreta, míchají se všechny písničky dohromady, což mě irituje, protože chci slyšet album v kuse. Holt jsem změnil návyky. 🙂

Písničky řazené podle Interpret a pak podle Album

Akorát nevím, proč mi některé písničky přeskakuje – poškozené nejsou, jindy je hraje normálně…

Podobné čtení

Liberix, o.p.s. – newsletter #2, 15.12.2009

Vážení partneři, příznivci a fanoušci naší společnosti, děkujeme vám za...zájem o naši novou službu, který nás potěšil. Newsletter rozesíláme každé...druhé úterý, obsahuje stručné a jasné informace, které vám napoví, jaké máme...plány, co se nám povedlo či nepovedlo a v jakých oblastech bychom mohli spolupracovat....Další newsletter očekávejte (až) 12. ledna 2010. Tento článek vydáváme na webu...vždy s týdenním odkladem. K odběru newsletteru se můžete přihlásit na této...stránce.

Zkouším Mandriva Linux 2010.1 – než ho nasad... Dneska v noci jsem se zařadil do fronty stahovačů...a do rána si stáhl DVD a dvě CD nového systému Mandriva Linux 2010.1. Hlavně jsem...chtěl napomoct jeho šíření. Přes den jsem ho nainstaloval na notebook a otestoval...pár věcí, které už by měly fungovat (zejména tím myslím KDE4).

Pin It on Pinterest