Amarok – řazení podle interpreta a alba

Na Amarok jsem si dlouho zvykal, protože jsem nebyl zvyklý poslouchat mixy, nýbrž alba. Ale s tím, jak se pomalu pohybuju směrem ke KDE, jsem zjistil, že nic lepšího není, Amarok je prostě skvělý, možná jeden z nejlepších programů.

Hlavně s novou verzí nepřichází moře nových chyb, sice občas padne na hubu, ale za to může NFS a zvukový systém. Mimochodem, NFS byl pro něj pěkně velký ořech, ale 1.4.3, kterou používám, má právě v tomto vylepšený přístup. Když prostě není vzdálený soubor k dispozici, už nepadá a jede dál. Což předtím nedělal.

Ale zpět k řazení. Věděl jsem, že to někde je, ale pro oči jsem neviděl. Takže je to úplně jednoduché – na hlavním panelu je lišta, kde si člověk vybere, jak se mají písničky skládat.

Výběr řazení písniček

No a výsledek je potom následující. Pokud si řadíte jenom podle interpreta, míchají se všechny písničky dohromady, což mě irituje, protože chci slyšet album v kuse. Holt jsem změnil návyky. 🙂

Písničky řazené podle Interpret a pak podle Album

Akorát nevím, proč mi některé písničky přeskakuje – poškozené nejsou, jindy je hraje normálně…

Podobné čtení

Konferencia o otvorenom softvéri v Žiline 1.-4.7.2... V dňoch 1. - 4. júla 2010 sa v priestoroch...Žilinskej univerzity uskutoční odborná konferencia Otvorený softvér vo...vzdelávaní, výskume a v IT riešeniach (OSSConf2010), ktorá je stretnutím...ľudí, ktorých spája záujem o otvorený softvér a otvorené informačné technológie...(tvorba, využitie, komplexné riešenia na základe otvoreného softvéru a hardvéru)....OSSConf 2010 je po prvýkrát organizovaná pod hlavičkou Spoločnosti pre otvorené informačné technológie...(SOIT) a rovnako po prvýkrát tu bude udelená Cena SOIT a Liberixu za najlepšiu...študentskú prácu súvisiacu s otvorenými informačnými technológiami.
PCLinux.cz – kdo prodává počítače s Linuxem?... Na nových stránkách PCLinux.cz naleznete databázi prodejců, kteří v ČR a SR...prodávají počítače s předinstalovaným Linuxem. Stránky by se měly stát...pomocníkem při hledání kvalitního dodavatele linuxových počítačů. Držím...palce. 🙂

Pin It on Pinterest