Březnový LinuxEXPRES – Linux a Windows

V pondělí 5. března vyšlo nové číslo časopisu LinuxEXPRES věnované důležitému tématu Linux a Windows. Autoři se věnují koexistenci obou systémů na jednom počítači, startu operačních systémů nebo správě diskových oddílů. Doporučují, jak se nebát dokumentace či jak si poradit s různými kódováními. Dále je např. představen modul Base kancelářského balíku OpenOffice.org, editor jEdit, spouštění pravidelných úloh s démonem Cron a pokračuje se ve stavbě domácí sítě.

Podobné čtení

První česká kniha o Ubuntu je konečně na trhu Kniha Ubuntu Hodně dlouho a...hodně bolestivě se rodila první česká kniha o Ubuntu Linuxu. Dostal jsem...příležitost, která se neodmítá - podílet se na jejím zrodu. Pracovalo nás dost...opravdu opravdu tvrdě několik týdnů, teď už tedy můžu říct, proč jsem zde...měsíc nevydal ani čárku. Dělali jsme Ubuntu. 🙂
Hledám: jednoduché multimediální centrum Prolezl jsem internet, ale nejsem spokojen. Mám starší desktop, který už asi pět let...převážně hraje TV, muziku, filmy a surfuje. Slouží také jako "datový sklad" - má...sice malý disk (60 GB), ale zatím to stačí.

Pin It on Pinterest