Fotky ze čtvrtého LMO

Tak to musím být já, kdo světu oznámí, že Cornelius dal na svůj web fotky z LMO. Akce se povedla, chválím pořadatele a PR & marketingové oddělení. Ve špičce nás bylo dvacet devět!

Podobné čtení

Open Workshop Olomouc 24.11.2007

Liberix, o.p.s. organizuje také letos ve spolupráci...s Vyšší odbornou školou a Střední průmyslovou...školou elektrotechnickou a společností QCM s.r.o....konferenci pro uživatele a další zájemce o svobodný software. AKTUALIZOVÁNO:...přidána anketa.

eXe – eLearning XHTML editor Program eXe používám při výrobě...e-learningových kurzů. Jedná se o vývojové prostředí založené na Mozilla...Firefoxu. Výstupem jsou HTML stránky nebo balíček SCORM, který lze načíst do mnoha...LMS - hlavně Moodlu, který používáme. Překlad započali kolegové (a kolegyně) v...QCM, já v něm pokračuji. Program se bohužel nevyvíjí podle mých představ, část...anglicky psaých textů se přesunuje do JavaScriptových konstant, které nelze...centralizovaně lokalizovat. Vývoj sleduji, ale už ne příliš aktivně. Vzhledem k...zřejmě nulové české uživatelské základně jsem nepokračoval v zamýšleném...překladu manuálu.

3 komentáře u “Fotky ze čtvrtého LMO”

  1. Fotky už jsou i na ofic. webu, kde jich snad bude víc, až je doručí i ostatní co fotografovali.

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest