Ředitel CERMATu rezignoval na funkci

Citace z webu CERMATu:

6. března 2007. Dnes v dopoledních hodinách rezignoval na funkci ředitele Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (CZVV – CERMAT) PhDr. Martin Chvál, Ph.D. Jako důvod své rezignace uvedl absenci vzájemné důvěry mezi ním a ministryní školství mládeže a tělovýchovy Mgr. Danou Kuchtovou s tím, že bez této důvěry není možné realizovat tak náročný projekt jako je příprava nové maturitní zkoušky podle platného školského zákona.
Projekty realizované CZVV ve školním roce 2006/2007 nejsou touto rezignací ohroženy.

Co na to říct. Asi nic. Tak to tady prostě chodí.

Podobné čtení

Skončil jsem ve škole a jsem trochu naměkko Ještě jsem plný dojmů, ale to nic nemění na faktu, že je konec. Konec školního...roku, konec jedné etapy v mém životě. Od neděle už nejsem učitel.
Kdy se zaměstnanci Českých drah naučí aspoň správn... Nejsrandovnější je asi hláška, kterou namluvil pro nádražní rozhlas nějaké...Brňák s těžkým akcentem. "Vérte fórgeste, ochtunk, bitte. Der ojrocity cúk numr...ochtuntzíbzig kommt cu dém dritn bónštajk glojs ojnc." To se člověk ještě...zasměje. Ale online hlášení v expresech je peklo jazykové výuky středních...odborných škol. Učňáků.

1 komentář u “Ředitel CERMATu rezignoval na funkci”

  1. Here we go:

    reakce na České škole na sebe nenechala dlouho čekat.

    Pocity ze školení mám podobné, akorát že lektor [kolega z gymplu v Rýmařově] si na nic nehrál. To s tím proudem zmiňoval on sám…

    Prostě nikdo NIC neví. Ať dou do prdele s maturitou…

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest