Ředitel CERMATu rezignoval na funkci

Citace z webu CERMATu:

6. března 2007. Dnes v dopoledních hodinách rezignoval na funkci ředitele Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (CZVV – CERMAT) PhDr. Martin Chvál, Ph.D. Jako důvod své rezignace uvedl absenci vzájemné důvěry mezi ním a ministryní školství mládeže a tělovýchovy Mgr. Danou Kuchtovou s tím, že bez této důvěry není možné realizovat tak náročný projekt jako je příprava nové maturitní zkoušky podle platného školského zákona.
Projekty realizované CZVV ve školním roce 2006/2007 nejsou touto rezignací ohroženy.

Co na to říct. Asi nic. Tak to tady prostě chodí.

Podobné čtení

Co neumíte v češtině – skloňovat já, časovat... Už nebudu tak medový jako jindy. Rozhodl jsem se změnit...přístup a budu lehce nepříjemný, asi jako jako při maturitní přípravě. Pijete mi...krev svou zabedněností a rozhodl jsem se vám to říct. Vám všem, protože vy...všichni děláte chyby. A už mi to fakt vadí. Nejlíp píše jazykové písemky pan...ředitel, pak chvilku nic, pak jsem já, pak dlouho nic, zbytek učitelského sboru. A...úplně dole, tam, kde už ani žádné měřítko není, jsou nejlepší z vás. Ale...protože jsem hodný a mám vás rád, meluzíni, tak vám to ještě po stopadesáté...vysvětlím.
Aktuálně.cz se má ještě co učit Portálu Aktuálně.cz docela fandím - je/byl nový a tak trochu rozvířil smradlavé...bažiny české novinařiny. No, trochu přeháním, ale rozhodně se mi líbí, jak...rychle se stal médiem, které cituje a využívá dokonce Česká televize.

1 komentář u “Ředitel CERMATu rezignoval na funkci

  1. Here we go:

    reakce na České škole na sebe nenechala dlouho čekat.

    Pocity ze školení mám podobné, akorát že lektor [kolega z gymplu v Rýmařově] si na nic nehrál. To s tím proudem zmiňoval on sám…

    Prostě nikdo NIC neví. Ať dou do prdele s maturitou…

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest