Fakt nemám rád tetování

Já vím, že je tetování staré jak lidstvo samo. Jistě by se dala najít nejedna (pa)vědecká studie, která dosvědčuje, jak je to pro lidi typické. A dobytek se vlastně značkuje na základě podobné historické zkušenosti.

Ale mně se to tak nelíbí! Neviděl jsem žádné tetování, které by se mi vyloženě líbilo. Snad se dá říct, že mě zaujal nějaký pořádný biceps, ale v okamžiku, kdy jsem ppoznal, co zobrazuje, mi to stačilo. Úplně se mi zvedá kufr, když se mi přihodí, že musím vidět část dámského {d|t}ěla, kde pomalu končí záda a začíná sedací část a je tam nějaká kérka. U pěkných těchto částí se to dá snést, ale nezajímá mě to. Nejstrašnější je pohled na plochu zvící malého hrocha, která je pokryta nějakým strašným tuctovým tetováním (jsem líný hledat příklady). To se mi opravdu navaluje a dotyčná je mi okamžitě velmi nesympatická. Nevím, proč to tak mám zařízeno, ale opravdu mi to vadí, připadá mi to přízemní a nehygienické. A to pomíjím případy, kdy jsou vytetovány málem šipky směřující do rozkroku. Nebo velké květiny. Nebo jiné zhovadilosti. A je mi jedno, že je to všechno vlastně pokrytecky jako, protože ve skutečnosti je to jenom móda a dotyčné by si to natvrdo vysekat nenechaly. Prostě fuj.

Horší už je jenom piercing.

Podobné čtení

Linuxové programy pro blogování offline Už jsem psal...kdysi, že bych potřeboval program, s jehož pomocí bych mohl psát zápisky na...blog. Je to rychlejší, než načítat stránku v prohlížeči. Vím, že bych si mohl...dát tu stránku do záložek a jen kliknout na záložku, ale to mi moc práce neubere -...zkrátka chci program.
Jak jsme v Opavě připravovali konferenci o WordPre... Napadlo mě to už před časem, ale až v červnu jsem si řekl, že čas nazrál a je...vhodná doba začít organizovat podzimní konferenci o WordPressu. Za roky v Liberixu...mám nějaké zkušenosti s organizováním podobných akcí i lidí, takže jsem si...řekl, na co to vlastně čekám?

1 komentář u „Fakt nemám rád tetování“

Komentáře nejsou povoleny.