Tak už zazvonilo fakt naposledy…

Dneska měla moje třída fakt opravdu úplně nejposlednější zvonění. V pondělí začínají praktické maturity.

Ještě 4.VSA

Jednou to přijít muselo, ale stejně je to tady nějak rychle. Vždycky jsem měl obavy z toho, jaké to bude, teď to sice ještě nevím, protože je to stále ještě před námi, ale už opravdu za dveřmi. Budeme maturovat. 🙂

Tak doufám, že se to všem povede a držím jim palce. A budu se snažit. 🙂

A takhle nějak to začalo… 1.VSA:

Už 1.VSA

Podobné čtení

Nástroje propagace projektu Internetové jazykové k... Liberix realizuje za spolupráce s několika dodavateli projekt Internetové...jazykové kurzy pro nevidomé žáky. Rozhodl jsem se sepsat seznam hlavních...propagačních aktivit. Projekt dostává jasné kontury a rozhodně zaujme nejen učitele...či samotné děti, ale také uživatele svobodného softwaru. Použitý software i data...jsou totiž zcela volně k dispozici jako open-source software.
Ottovinky – po dlouhé době zase změna Pohled do kalendáře mi připomněl, že jsem zase dlouho nic nenapsal. A jako obvykle...mám taky pádný důvod - nebyl na to čas. 🙂 Událo se tolik věcí, že bylo třeba...věnovat se jim, ne psaní do blogu. Začnu nepracovně - výletem. V sobotu 28. března...jsme se vydali na Kružberk, což je vodní dílo neboli přehrada. Den...vody byl sice v neděli předtím, 22. března, ale to nevadí.

4 komentáře u “Tak už zazvonilo fakt naposledy…”

  1. Noooo, hezkou třídu Vlasto máš. Že bych začal taky učit :-). Jinak ať maturity všem dobře dopadnou. A ty buď na své „dospěloděti“ hodný :-).

  2. Jak se koukám, tak se koukám, ale vidím tam jen jednoho držitele chromozomu Y 😀 To je téměř na těžkou závist 😀

  3. Potřebuji bílou hůlku, jsou tam 2 ty chromozomy Y… 😉

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest