Tak už zazvonilo fakt naposledy…

Dneska měla moje třída fakt opravdu úplně nejposlednější zvonění. V pondělí začínají praktické maturity.

Ještě 4.VSA

Jednou to přijít muselo, ale stejně je to tady nějak rychle. Vždycky jsem měl obavy z toho, jaké to bude, teď to sice ještě nevím, protože je to stále ještě před námi, ale už opravdu za dveřmi. Budeme maturovat. 🙂

Tak doufám, že se to všem povede a držím jim palce. A budu se snažit. 🙂

A takhle nějak to začalo… 1.VSA:

Už 1.VSA

Podobné čtení

Učíte se anglicky? Jaké učebnice používáte? Bojíte... Angličtinu jsem měl bohužel jen čtyři roky na gymplu a bohužel jsem z ní...nematuroval, protože dotyčná pedagožka oznámila, že ji z nás bolí hlava a...že by to bylo moc práce. Bohužel byl bolehlav skupinový a oboustranný, takže jsme se...nebránili (přestože nás maturovat chtělo víc). Základy postavené v té době sice...stále stojí, nicméně značně zerodovaly. Bylo načase své skills obnovit.
Odvolejte ministra školství Dobeše – otevřen... Podepsal jsem otevřený dopis premiéru Nečasovi, jehož signatáři žádají...odvolání ministra školství Dobeše. Dopis iniciovali odborníci na vzdělávání, tj....zejména učitelé, pedagogičtí pracovníci a ředitelé vzdělávacích organizací....Dobeš je podle mého názoru nekompetentní egoistický patla, který...páchá škody vším, co dělá. Školství se i bez něj potácí v problémech; ...místo krizového managementu, který by byl na místě, se stávající problémy...prohlubují a ministr vytváří nové (plošné testování například).  Tento...člověk škodí České republice.

4 komentáře u „Tak už zazvonilo fakt naposledy…“

  1. Noooo, hezkou třídu Vlasto máš. Že bych začal taky učit :-). Jinak ať maturity všem dobře dopadnou. A ty buď na své „dospěloděti“ hodný :-).

  2. Jak se koukám, tak se koukám, ale vidím tam jen jednoho držitele chromozomu Y 😀 To je téměř na těžkou závist 😀

  3. Potřebuji bílou hůlku, jsou tam 2 ty chromozomy Y… 😉

Komentáře nejsou povoleny.