Prázdniny ‚007 v obrazech

Zítra bych šel do práce, kdybych ještě dělal ve škole. Při té příležitosti jsem vykopíroval z mobilu pořízené fotky a protože jsou děsné úžasné a super kvalitní, jako správný narcis je musím dát na web. Takže hlavní postřehy z toho, co jsem zažil o „prázdninách“.

Jídlo a pití

Hodně jsem jedl. Tohle jídlo jsem si dal v Olomouci cestou do Opavy na Šternberk. Ten motorest je ještě v Olomouci a tuším se jmenuje Na rozcestí. Dělají tam dobrou česnekačku (předcházelo tomuhle).

Hudba

10.8. jsme s bráchanci byli na Chemical Brothers v Práglu (článek na Aktuálně.cz). Tož jsou to už staří fotři, ale show to byla pěkná – proto taky na fotkách skoro nic není, ani ty vykašené třicítky a hnusní poďobaní ožralí angláni (tím nemyslím ChB ;-)).

Horko jak cyp

Takhle kolega chladil kompl poté, co se začal vypínat a my jsme se začali shánět po hasičáku. nakonec ho nebylo třeba.

Turistika

Byli u nás staříci a už jsme nevěděli, kam s nima jet, nakonec to bylo opevnění v Hlučíně. Stálo to za to, člověku je líto, že to všechno bylo zbytečné. Nikdy nepoužito.

Chléb a hry

Konečně jsem šel s klukama na fotbal – 28.7.2007 se slavilo sté výročí založení opavského klubu. Hrálo se s Bobíkama (1. FC Brno) a Slezsky dostal férovou nakládačku 2:0. Na fotbale jsme byli taky včera 25.8., kdy Opaváci porazili Hradec Králové. Nečekaně. 🙂

Na následující fotce (zdroj sfc.cz) držím levý horní roh té velké plachty. No, mám trochu setřené rysy, ale to Cimrman taky – a jaký je to kabrňák! (Pozor, neplést s kaBrňákem!)

Fotky ze zápasu:

Tož tak, no. Spousta věcí je zachycena třeba tagem zážitek, nebo vůbec ne. A jaké byly vaše prázdniny/dovolené? (Já jsem vlastně ani žádnou neměl… :-()

Podobné čtení

Pořádáme další setkání učitelů, kteří se nebojí po... Pokud učíte, chtěl bych vás pozvat na 6. prosince do Olomouce. Na ZŠ Stupkova...pořádáme další setkání...učitelů, kteří používají nebo chtějí používat open-source software. Akce je...zamýšlena jako neformální setkání "učitelé sobě", tzn. budou se zde předávat...informace z terénu. Není to určeno jen IT odborníkům, spíše naopak - chtěli bychom...ukázat, že software má své místo také v jiných předmětech.
Proběhlo: 23.11. – Seminář na Technické univ... V pondělí jsem byl v Liberci a...mám zas zážitků plnou kapsu. Tak čti, kdo jsi zvědavý, myslím, že je škoda...nenapsat, spousta informací může být zajímavá i pro ostatní. Například, že Času...Dost (ČD) někdy umí fungovat bez komplikací. Vstal jsem po polospánku ve čtyři...hodiny, 5:22 mi jel vlak.

3 komentáře u „Prázdniny ‚007 v obrazech“

  1. Já jelikož jsem skončila školu a nedostala se na vysokou tak jsem taky nastoupila do práce.Takže taky žádná dovolená.Hold smůla.Ale zase na druhou stranu, kdyby mi někdo před maturitou řekl,že budu pracovat s Eliškou tak bych tomu asi nevěřila.Ale stalo se. Svět je malý a o nádohy tu není nouze 🙂

  2. > člověku je líto, že to všechno bylo zbytečné. Nikdy nepoužito.

    Ty máš zvláštní choutky…

Komentáře nejsou povoleny.