Spam zase útočí

Po delší pauze a období klidu zaznamenávám za poslední tři dny opět masivní útok komentářového spamu. Jsou to desítky denně, které zachytí Akismet, a jednotky, které nezachytí a dostanou se tak do článků. 🙁

Proto jsem opět nasadil již dříve použitý plugin Did you pass math?, který vás sice prudí jednoduchým sčítacím úkonem, ale velkou část těch mrch, které prolezou přes Akismet, odchytí. Takže dík jejich autorům a vy to nějak vydržte – jinak to zřejmě nejde…

Podobné čtení

Ucpané komunikační šachtičky Nevím, jestli stoupá míra mé netrpělivosti, nebo arogance, či něčeho jiného....Začínám být poslední dobou háklivý na nefunkční komunikaci, jíž se musím...účastnit. Samozřejmě, že jsem si po mnoha neúspěších položil otázku, jestli to...náhodou není hlavně moje chyba.
Školení WordPressu nejen pro učitele 28. listopadu... Pořád školím méně, než bych chtěl, ale tradicí se stává pražské jarní a...podzimní školení pod křídly organizace VISK. Takže i tento podzim budu školit...WordPress.

4 komentáře u „Spam zase útočí“

  1. Co to tak sleduju, tak posledních pár dní se množí i spam v mailech.

    Celkem dlouho byl klid a najednou toho chodí 🙁

  2. Mě zatím Akismet funguje dobře. Něco spamu denně mám, ale k článkům mi to zatím nechodí. Jinou ochranu tedy krom Akismetu zatím nepoužívám.

  3. A já nemám žádný spam 🙂 Mám málo profláknutý WP… asi. Ale to příjde.

  4. Nejhorší je, že to nepomáhá na 100%, stále nějaká verbež proleze. Zřejmě už se naučily sčítat, potvory. 🙁

Komentáře nejsou povoleny.