Elektronický Ott a LinuxEXPRES v anketě CZECH OPEN SOURCE 2008

No nevím, jakým řízením osudu, ale stalo se: tento blog a dokonce i já figurujeme v anketě CZECH OPEN SOURCE 2008, kterou vyhlašuje pravidelně Root. Tam se člověk dostane na požádání těch, kteří ho tam chtějí dostat. Takže zřejmě někdo požádal. A bylo vás asi hodně moc, jinak si to nedovedu vysvětlit. 🙂

Takže vám děkuji za první fázi – nestyďte se dotáhnout to do konce a projevit své preference v tom nejdůležitějším – celkovém hlasování. Nemusíte hlasovat pro mě (můžete), ale mohli byste hlasovat pro LinuxEXPRES, který je nominován v kategorii Projekt. V sekci Akce můžete třeba vybrat Open Workshop Olomouc, která nám dala hodně práce a snad se líbila. Firmu nechám na vás, ale protože jste dobře vybrali v předchozích kategoriích, je volba jasná – QCM, s.r.o., která provozuje portál LinuxEXPRES a podílí se významnou měrou na existenci české verze operačního systému Mandriva Linux.

Za sebe i za všechny lidi kolem LinuxEXPRESu děkuji, možná si myslíte, že to nemá smysl, ale nám to rozhodně pomůže a potěší nás to.

Podobné čtení

Co se chystá do zářijového čísla Letní dvojčíslo je už dávno na trhu a moc se povedlo, aspoň si to myslím - mám z...toho velmi dobrý pocit.
Napsal a odeslal jsem další newsletter, snad to ne... Na začátku roku 2012 jsem se rozhodl, že psaní newsletterů vezmu...vážně, protože jsem si přečetl tisíc a jeden důvod, proč se to má...dělat a proč je psaní newsletteru výhodné. Viděl jsem výborné newslettery, často...americké, ale poslední dobou vídám kvalitní  i ty česky psané. Přihlásil jsem si...jich skoro několik desítek z neziskového sektoru a sleduji je. Z některých adres...ještě žádný nepřišel, z některých chodí pravidelně, někdy je vidět, že to...fakt tomu autorovi nejde, jinde jsou patrné zkušenosti se psaním a publikováním...textu.

1 komentář u “Elektronický Ott a LinuxEXPRES v anketě CZECH OPEN SOURCE 2008

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest