Elektronický Ott a LinuxEXPRES v anketě CZECH OPEN SOURCE 2008

No nevím, jakým řízením osudu, ale stalo se: tento blog a dokonce i já figurujeme v anketě CZECH OPEN SOURCE 2008, kterou vyhlašuje pravidelně Root. Tam se člověk dostane na požádání těch, kteří ho tam chtějí dostat. Takže zřejmě někdo požádal. A bylo vás asi hodně moc, jinak si to nedovedu vysvětlit. 🙂

Takže vám děkuji za první fázi – nestyďte se dotáhnout to do konce a projevit své preference v tom nejdůležitějším – celkovém hlasování. Nemusíte hlasovat pro mě (můžete), ale mohli byste hlasovat pro LinuxEXPRES, který je nominován v kategorii Projekt. V sekci Akce můžete třeba vybrat Open Workshop Olomouc, která nám dala hodně práce a snad se líbila. Firmu nechám na vás, ale protože jste dobře vybrali v předchozích kategoriích, je volba jasná – QCM, s.r.o., která provozuje portál LinuxEXPRES a podílí se významnou měrou na existenci české verze operačního systému Mandriva Linux.

Za sebe i za všechny lidi kolem LinuxEXPRESu děkuji, možná si myslíte, že to nemá smysl, ale nám to rozhodně pomůže a potěší nás to.

Podobné čtení

Školení pro firmy: Naučíme vás pracovat s Linuxem... Používáte v organizaci open-source software nebo o...tom uvažujete? Dříve nebo později bude potřeba zaškolit vaše spolupracovníky....Podobnou situaci jsme také řešili, proto víme, že kvalitní školení je správnou...investicí do budoucna. Naučíme vás pracovat s Linuxem, OpenOffice.org a ukážeme...vám, jak vybudovat a rozvíjet skvělý web. Máme mnoho zkušeností, které chceme...předávat.
Jak využívají čtenáři RSS kanály webových magazínů... Liberix, kde pracuji, provozuje nebo spravuje několik webů. Pro...vyhodnocování návštěvnosti používáme Google Analytics, pro vylepšování pak...Webmaster's tools (kromě toho používáme další software Googlu, např. Aplikace nebo...Picasa...Web). Zajímalo mě, jakou měrou používají naši čtenáři RSS kanály.

1 komentář u „Elektronický Ott a LinuxEXPRES v anketě CZECH OPEN SOURCE 2008“

Komentáře nejsou povoleny.