Elektronický Ott a LinuxEXPRES v anketě CZECH OPEN SOURCE 2008

No nevím, jakým řízením osudu, ale stalo se: tento blog a dokonce i já figurujeme v anketě CZECH OPEN SOURCE 2008, kterou vyhlašuje pravidelně Root. Tam se člověk dostane na požádání těch, kteří ho tam chtějí dostat. Takže zřejmě někdo požádal. A bylo vás asi hodně moc, jinak si to nedovedu vysvětlit. 🙂

Takže vám děkuji za první fázi – nestyďte se dotáhnout to do konce a projevit své preference v tom nejdůležitějším – celkovém hlasování. Nemusíte hlasovat pro mě (můžete), ale mohli byste hlasovat pro LinuxEXPRES, který je nominován v kategorii Projekt. V sekci Akce můžete třeba vybrat Open Workshop Olomouc, která nám dala hodně práce a snad se líbila. Firmu nechám na vás, ale protože jste dobře vybrali v předchozích kategoriích, je volba jasná – QCM, s.r.o., která provozuje portál LinuxEXPRES a podílí se významnou měrou na existenci české verze operačního systému Mandriva Linux.

Za sebe i za všechny lidi kolem LinuxEXPRESu děkuji, možná si myslíte, že to nemá smysl, ale nám to rozhodně pomůže a potěší nás to.

Podobné čtení

Liberix, o.p.s. – newsletter #2, 15.12.2009

Vážení partneři, příznivci a fanoušci naší společnosti, děkujeme vám za...zájem o naši novou službu, který nás potěšil. Newsletter rozesíláme každé...druhé úterý, obsahuje stručné a jasné informace, které vám napoví, jaké máme...plány, co se nám povedlo či nepovedlo a v jakých oblastech bychom mohli spolupracovat....Další newsletter očekávejte (až) 12. ledna 2010. Tento článek vydáváme na webu...vždy s týdenním odkladem. K odběru newsletteru se můžete přihlásit na této...stránce.

Proč nemají webové magazíny stejný význam jako tiš... Narazil jsem na článek Tomáš Zilvara Podstatné knihy nepůjdou vytisknout....Naštěstí! Pana Zilvara neznám, dočetl jsem se, že vydával časopis Živel a že...má hodně zkušeností co by vydavatel. Jeho názory a postoje uvedené v článku jsou...mi sympatické - respektive: mohu říct, že s nimi souhlasím (a samozřejmě me mrzí,...že jsem to nenapsal sám a rovnou). Paradoxně mě to přivedlo k úvaze nad trochu...jiným tématem.

1 komentář u “Elektronický Ott a LinuxEXPRES v anketě CZECH OPEN SOURCE 2008

Komentáře nejsou povoleny.

Pin It on Pinterest