Zakončení e-learningového projektu Gastroučitel

Jedním z projektů, na kterém se v QCM podílím, je Gastroučitel hotelové školy v Klánovicích. Jedná se o e-learningové kurzy pro učitele gastronomických škol. Kurzů bylo několik, namátkou Didaktika, Provozní metody, Technologické metody, Barmanství, Menu, Sommeliérství a další.

Mým úkolem bylo v posledních měsících vytvořit statistiky účastníků a absolventů společně s několika grafy – projekt byl spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. To znamená, že je nutné přesně doložit každou korunu, která byla v projektu použita. Studium probíhalo prostřednictvím kurzů na internetu, kromě toho se konalo několik konferencí, kde byli účastníci seznámeni s problematikou naživo.

Závěrečná konference, kde byly předávány certifikáty o absolvování, se konala v pátek 13. června v hotelové škole v Klánovicích. Byli pozváni nejen účastníci, ale také partneři – zástupci NUOV, ESF, MŠMT, oborových organizací a – také technický realizátor neboli QCM. 🙂

Vydali jsme se tam čtyři včetně pana ředitele, protože jsou pro nás „Klánovice“ významný partner a navíc jsou tam zajímaví lidé a přínosné prostředí. Co byste taky čekali na hotelové škole? No přece jídlo… 😉

Nebudu kolem toho kecat, vytvořil jsem speciální trýznivou fotogalerii. Budete mít hlad… Pěkné podívání! 😉 Doporučuji fontánku… 😎

 

Podobné čtení

Jak se stravujete? Hospoda, bagety, nebo vaříte? Dovařil jsem. Koupil jsem kilo a půl čerstvé krůty (fakt pěkná prsa ;-)) a...navařil si jídlo do zásoby. Pracuji totiž často doma a doma se tedy...také stravuji. Poměrně často sice někam jezdím, obvykle do Olomouce nebo do Prahy, a...to samozřejmě doma nejím - poslední dobou jsem zaznamenal, že oběd (polévka, jídlo...a pití) už stojí 150 korun nebo i víc. Naštěstí hospoda u Fleka (U Halbicha) vaří...dobře a třeba kuřecí vývar se stále zlepšuje, takže peněz nelituji. Ale přesto...je domácí vaření výhodné. Je to pořád docela levné, dobré a je...toho dost. 🙂 Jak to máte vy?
Praha: Harry Potter, fotky z první světové a indic... O víkendu jsme byli v Praze – jezdím častěji metrem než dopravou v Opavě. Hlavním...cílem bylo rodinné setkání, ale stihli jsme spoustu jiných věcí. Např. jsem byl po...hodně dlouhé době na Hradě a na některých místech vlastně poprvé.

1 komentář u „Zakončení e-learningového projektu Gastroučitel“

  1. Do hotelové školy v Klánovicích jsme možná chodili na obědy, když jsme v Klánovicích byly na školení. Je ta škola vedle školícího centra, které tam využívá Česká společnost pro jakost?

Komentáře nejsou povoleny.